Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Dobar je Luter, sasvim ok. Zanimljivo pripovedaju u ovoj epizodi. Ja sam bio razumeo da ovaj specijal treba da se desava pre prve epizode serije, tj. da bude neka vrsta prequela, no dobro. Solidno su resili odustvo Alice (?), ali mi malo nije jasna Luterova pozicija u odnosu na policiju i vlast/zakon, do duse ne secam se najbolje svih detalja poslednje epizode. 

Link to comment

obozavam lutera prve dve sezone. treca je bila mnjah, al ko sto rekoh, obozavam ga pa mi ne smeta. ovo sto je preostalo cuvam ko poslasticu. 

i bron sam nakarikala s bibisija sa super prevodom, jos nisam gledala, sve odlazem zadovoljstvo. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zavrsio drugu sezonu Hinterlanda. Bas dobra. Sasvim u skladu sa prvom sezonom uz jednu ili dve novine koje doprinose napetosti i kontinuitetu price. 9/10

 

Odgledao i mini seriju Life of Crime - Moze da se gleda, ali prilicno neubedljivo. Tri epizode sa po 10 godina izmedju. Iritantno je koliko se nisu potrudili da ostare likove. 5/10

Link to comment

River, tek poceo. Razvuceno i drugacije. Glumacka ekipa maestralna. Detektiv (Stellan Skarsgård) izgubio partnerku (Nicola Walker) koju neprestano vidi u halucijacijama i koja mu pomaze da resi slucajeve. Ako ocekujes klasicno whodunit, dosadno je. Inace apsolutno vredno gledanja. Lepo uradjena fotografija, ima neki skandinavski smek.

Zbindžovo River noćas, meni odlično i pored te razvučenosti, naročito na početku. Skarsgård kida, naravno. Preporuka.

Link to comment
  • 1 month later...

"Icelandic inspector", "Danish police force", "international crime", "talented", "diverse investigators"...

 

Language: Icelandic | French | Swahili | German | Albanian | English | Russian | Norwegian | Swedish | Danish

 

wow

Link to comment

jesi gledao ornen? odlicna. 

 

nisam, probacu. ponestaju mi polako britanci, moram da se posvetim i drugim trzistima.

 

btw, nastavio da gledam river uprkos prvom utisku. postaje sve zanimljivija iako je fora sa 'mrtvima' koje detektiv vidi meni i dalje iritantna.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledao River do kraja. Ima maestralnih momenata. Stellan je glumcina. definitivno vredi

gledati. Meni i dalje smetaju duhovi-manifesti iako mi je jasno zasto su im bili potrebni.

Tokom serije sve ih je manje, a zapravo su sve bitniji za pricu. Mozda su mogli da je

napakuju i u 4x60 min, prve epizode su jezivo spore.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...