Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Kakva je druga epizoda BLINDSPOT? Prva mi ne deluje lose, al nikako da odlucim da li da nastavim da gledam... Neko gledao?

Ako ti prva nije bila losa, onda ti ni druga nece biti losa. Mozda bi najpametnije bilo sacekati pa odgledati 4-5 epizoda odjednom, pa proceniti da li se isplati gledati dalje.

Link to comment
  • 1 month later...

Ako ti prva nije bila losa, onda ti ni druga nece biti losa. Mozda bi najpametnije bilo sacekati pa odgledati 4-5 epizoda odjednom, pa proceniti da li se isplati gledati dalje.

 

preskoci. ima jedna cupi sto samo na prvi pogled izgleda interesantno, ali u stvari njena uloga je da glumi tele i baja koji samo sto se ne pocese za onu stvar. ja mislim da je i njemu pripalo muka posle pilota.

 

nisu oni mucenici krivi nego pisci.

 

 

izasla je nova sezona the fall sa seksi bruka bruka bruka gillian anderson. napokon jedan zenski karatker koji nema problem sa svojom seksualnom orjentacijom :)

Link to comment

 

izasla je nova sezona the fall sa seksi bruka bruka bruka gillian anderson. napokon jedan zenski karatker koji nema problem sa svojom seksualnom orjentacijom :)

Da li je svaka sezona za sebe ili ima neku vezu, osim glavnih glumaca, naravno?

Link to comment

Da li je svaka sezona za sebe ili ima neku vezu, osim glavnih glumaca, naravno?

Proteze se tema kroz celu sezonu, kao True detective. Odlicna serija, a i Gilian je hmm, odlicna.  :naughty:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...