Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

evo večeras je na pikboksu krenuo početak "line of duty" . mladi stiv stiže u antikorupcikjsku
Sta je pickbox
Sad gledam, taj line of duty nema u video klubu :(

Sent from my SM-N970F using Tapatalk


Link to comment
  • 3 weeks later...

Отличница преведено на Јутјубу као Neophyte. Забавно, дешава се у Лењинграду 1958. Главна јунакиња помало по ставу подсећа на Машу из цртаног филма. Боље од 90% сличних ствари на Нетфликсу. Има енглески титл ко не разуме Руски довољно (ја нпр.)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
On 8.11.2020. at 11:33, adam said:

cracker je remek delo

Данас умро Роби Колтрејн, носилац упечатљиве главне улоге у серији која је прва озбиљна серија мог живота, прва која садржи пажљиво нијансирање

људских карактера.

 

 

Link to comment
On 21.5.2022. at 23:14, Hamlet Strašni said:

Отличница преведено на Јутјубу као Neophyte. Забавно, дешава се у Лењинграду 1958. Главна јунакиња помало по ставу подсећа на Машу из цртаног филма. Боље од 90% сличних ствари на Нетфликсу. Има енглески титл ко не разуме Руски довољно (ја нпр.)

ima i srpskih titlova, cc i izaberes

Link to comment
  • 4 weeks later...

Na Pickbox video klubu izbacili 7.sezonu Šetlanda. Odgledala sam prve dve epizode. Sasvim solidno, Šetland je kao i uvek zelen, kišovit i lep na surov način. Inspektor Perez buljav i podbuo, Toš ima dete.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Извините, али ово је потпуно засебна категорија. И право ремек-дело :)

 

Мајкл Кичен супериоран, као и увек :heart:

  • +1 1
Link to comment

počeo sam posle utakmice i upravo dovršio gledanje 3 x 1-5 satne škotske serije "karen piri". o policajki kojoj je kao neiskusnoj dato rešavanje 25 godina starog slučaja ubistva. vrlo dobro i preporučujem. pikboks na SBB klubu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 26.11.2022. at 2:28, djordje geprat said:

počeo sam posle utakmice i upravo dovršio gledanje 3 x 1-5 satne škotske serije "karen piri". o policajki kojoj je kao neiskusnoj dato rešavanje 25 godina starog slučaja ubistva. vrlo dobro i preporučujem. pikboks na SBB klubu.

uu,  hvala, taman da popunim još koje zimsko veče. Ja sam upravo kvalitetno potrošila nekoliko noći na gledanje Unforgotten  engleske  krimi serije o rešavanju stariiiih ubistava koja neočekivano bivaju otkrivena u sadašnjosti. Svaki put se zapitam odkuda Englezima tolika sila dobrih glumaca čak i za najmanje epizode. I kako je sve to snimljeno da izgleda realistično kao da ste se upravo obreli u nekom londonskom ili kom već predgradju

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, ljuttko said:

uu,  hvala, taman da popunim još koje zimsko veče. Ja sam upravo kvalitetno potrošila nekoliko noći na gledanje Unforgotten  engleske  krimi serije o rešavanju stariiiih ubistava koja neočekivano bivaju otkrivena u sadašnjosti. Svaki put se zapitam odkuda Englezima tolika sila dobrih glumaca čak i za najmanje epizode. I kako je sve to snimljeno da izgleda realistično kao da ste se upravo obreli u nekom londonskom ili kom već predgradju

upravo sam to pomislio dok sam gledao!

Link to comment
8 hours ago, Čutura said:

upravo sam to pomislio dok sam gledao!

 

Ja imam teoriju da je to do njihovog obrazovnog sistema. Recimo kod mene prezentacije koje prave ljudi iz UK su iznad svega ostalog.

Isto tako pogledati njihove politicare kad daju intervjue. Puno je to veci nivo cak i od USA.

 

  • +1 1
Link to comment

gledala sam na eonu poljsku rysa/uklad iliti pukotina (mada bi prsotina više odgovaralo stanju protagonistkinje).

 

neloše, uz uobičajene rupe u logici i detaljima za krimi serije. glavna glumica je :wub: a ima i neki poljski bred pit. 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...