Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

ex kruzova retko kad zasere...pasce tu neki seks sa rejom po nekom wc-u garant

 

a mikijeva nova imperija ce pasti u propast na vrhuncu slave..naravno opet ce neki od sinova da zalegne....

Link to comment
  • 2 weeks later...

Slažem se. Na prvi pogled deluje da je bezlična stereotipna serija, ali nije. Stvarno je tu negde na samoj granici da pređe u odlične serije. I ima živopisne sporedne likove.

juče sam završio gledanje svih 90 epizoda snimljenih u 4 ture. dobio sam ih pre 2 meseca. ponešto sam već gledao na raznim TV stanicama.

 

mogu da se saglasim sa ovim arkadijinim. gomila stereotipa: "konjica" stiže u poslednji čas, eksploziv je deaktiviran 1 sekund pred BOOOM, metak nepogrešivo pogađa (ovde za čudo u kolena),  isprebijani zadaje završni udarac, prsti lete po kompjuteru i momentalno daju traženi podatak.

 

vrednost serije je u tome što pored odvojenih jednoepizodnih priča teku i dešavanja na duži tok. najpre sa korumpiranim HR, zatim sa organizovanim kriminalom (ilajas, rusi, dominik) i o borbi "dva boga" (mašina vs samarićanin)

 

serija je vrlo dobra, jedina kojoj sam posvetio ovoliko vremena i, mogu da je preporučim. riis je pomalo smoran sa svojim glasom i propovedanjem a ovo što kaže arkadija za sporedne likove je tačno. moji favoriti su bili ilajas i rut. naravno i pas meda.

 

mislim da bi od serije mogao da se sklopi dobar 3-delni serijal, nešto poput milenijuma. sa ponekom akcijom na dobijeni broj a okosnicom na onome što sam pomenuo u drugom pasusu.

 

vredi pogledati.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgledao pilot epizodu Lucifera (Fox), nije loše, odličan glavni glumac i ostatak serije šablonski, ali može da se gleda, za početak je sasvim ok. Podseća dosta na Constantine-a, valjda će imati više sreće. :)

Link to comment

Ja sam odustao posle 25 min. Ne sećam se sad tačno, ali znam da sam pomislio da sigurno mogu da gledam/čitam/radim nešto pametnije.

Cheesy jokes, Lucifer dandy sa britiš akcentom, krš gluma generalno...Pass.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Gledao neko Narcos?

jesmo svi. gledaj.

 

evo još jedne serije gde su žene lepe, ali glume očajno.

sezona ima osam epizoda. ja sam je gledala 2-3meseca, jer su se titlovi pojavljivali s mene pa na uštap.

možda bi mi utisak bio bolji da sam mogla da je spržim u par dana.

spotless

 

http://www.imdb.com/title/tt3834000/?ref_=nv_sr_1

 

^

imaš na omiljenim serijama o narcos. dobra serija.

a kakvi su tipovi? ...ja sam jos zaljubljena u anson mounta iz hell of wheels.....i tugujem sto jos epizoda do sledece godine.

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...