Jump to content

Krimi serije koje nemaju svoj topić

Lrd

Recommended Posts

• Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• chandra

77

• darling

39

• Ajant23

37

• Milosh76

34

Top Posters In This Topic

Popular Posts

pocela cetvrta sezona Unforgotten-a... ko voli jednu po jednu krenulo je, a ko hoce da bindzuje, ima 6 epizoda, svakog ponedeljka do 29. marta traje.... pa onda sve odjednom 

Eh, nista nije jace jace od Midsomera. Ali Gently je bas lepo uradjen, sezdesete u Britaniji, smesna moda i frizure, standardno dobra produkcija, uglavnom fini zapleti, zacinjeno osobenoscu glavnog li

I obavezno Happy Valley     Inače verovatno sam sam pominjao više od 10 puta na ovom topiku pre, ali ako ima neki krimić aficionado koji još nije pogledao britanski Cracker, 1993-1998,

Posted Images

• 2 weeks later...
djordje geprat

"The Victim". Škotska serija na EON pikboks. nešto tako dobro nisam gledao od "brodčerč". kao i tamo, kako porodična tragedija, ubistvo deteta, uništava dve porodice. nemojte da preskočite.

Edited by djordje geprat
  • 2 weeks later...
chandra

Krenula Line of Duty 6 - necu da gledam dok ne izadju sve. LoD je idealan za bindzovanje.

Sutra poslednja Unforgotten 4.

• +1 1
ljuttko
6 hours ago, chandra said:

Krenula Line of Duty 6 - necu da gledam dok ne izadju sve. LoD je idealan za bindzovanje.

Sutra poslednja Unforgotten 4.

Ja ne  mogu da čekam toliko, kako oni završe, tako ja na kiosk - Ne izneveravaju me i dalje :wub:

• +1 1
Ajant23
3 hours ago, fren said:

Nisu bas morali ovako da zavrse Unforgotten :sad:

Super za sve replike koje ste mi pobrisali. Ovo je jebena gospoda!

Edited by Ajant23

unforgotten je imao i boljih sezona od ove, a sada je definitivno kraj... :cry:

line of duty bas obecava, za sada je odlicna bas, a sto kaze chandra, ona je odlicna za bindzing, ali ko ce docekati.... 

• +1 1