Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 8.11.2020. at 23:40, Marvin (Paranoid Android) said:

Accused i The Lakes su krimi drama, od ostalog za preporučiti je još Hillsborough i The Street. Pre dve godine je napravio i Broken, to nije krimić.

 

ja za serije koristim samo kodi koji ponekad mesa serije sa slicnim imenima zato umesto ovog tvog accused pustio mi ovaj dokumentarac sa slicnim imenom, zato rekoh da vam preporucim, sjajan dokumentarac sa neverovatnim slucajevima

 

i naravno posle sam nasao i ovaj tvoj, odlican...hvala :)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Doctor Foster je vise drama. Suranne je odlicna i tamo. Scott and Bailey je bas dobra od pocetka do kraja. Meni posebno ona sezona gde Nicola Walker igra negativku.

Link to comment

Ja krenuo da gledam Ripper Street. Nesto me je odbijalo iako volim taj period (kraj viktorijanske ere), a serija je zapravo odlicna. Cist BBC kvalitet - uklapa se u liniju istorijskih brit krimica - Foyle's war (40's and 50's), Gently (60's), Endeavour (late 60's, 70's), a onda od 80's vec imamo serije u real timeu. 1910's su zakacene poslednjim slucajevima Sherloka Holmesa, period izmedju dva rata donekle ekranizacijama Agathe Christie doduse njene price nemaju previse drustvenog konteksta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...