Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

On 10.2.2019. at 14:18, gagilija said:

odlicna serija. bas sam odgledala prvu sezonu i pocela drugu. mozda jeste vec vidjeno, ali dobro uradjeno, i atmosfera i likovi.

 

Odgledao i drugu sezonu. Daleko slabija s par nepotrebnih rupetina u zapletu,

 

Spoiler

Ostaje do kraja nejasno sta je plan onog "zlog genija"? Da sa jednim tupavim siledzijom i dve smotana narkomana preuzme trziste od bande koju cine desetine bajkera? I cela prica sa voodoom mi je predosadna, a nikuda ne vodi. Pokvareni pandur je totalni deja-vu. Mogla je epizoda da bude daleko mracnija da je glavni negativac malo uverljiviji. 

 

Dvoje detektiva i dalje odlicni! Za Cardinalovu zenu - visilo je u vazduhu. Jel sad treca sezone o tome da se ona nije ubila vec ju je neko roknuo? Onaj opsednuti Musgrave? Njegovi motivi za proganjanje Cardinala su nejasni i nekako previse licni.

 

ali i dalje vrlo gledljiva. N

Link to comment
23 hours ago, chandra said:

 

Odgledao i drugu sezonu. Daleko slabija s par nepotrebnih rupetina u zapletu,

 

  Reveal hidden contents

Ostaje do kraja nejasno sta je plan onog "zlog genija"? Da sa jednim tupavim siledzijom i dve smotana narkomana preuzme trziste od bande koju cine desetine bajkera? I cela prica sa voodoom mi je predosadna, a nikuda ne vodi. Pokvareni pandur je totalni deja-vu. Mogla je epizoda da bude daleko mracnija da je glavni negativac malo uverljiviji. 

 

Dvoje detektiva i dalje odlicni! Za Cardinalovu zenu - visilo je u vazduhu. Jel sad treca sezone o tome da se ona nije ubila vec ju je neko roknuo? Onaj opsednuti Musgrave? Njegovi motivi za proganjanje Cardinala su nejasni i nekako previse licni.

 

ali i dalje vrlo gledljiva. N

 

+1 za slabost i rupe s tim da od trece bar sto se mene tice nema nista... ne vredi vremena i paznje ako bude na nivou druge

Link to comment
18 hours ago, jorma shparga said:

 

+1 za slabost i rupe s tim da od trece bar sto se mene tice nema nista... ne vredi vremena i paznje ako bude na nivou druge

 

Odgledao sinoc prve dve epizode trece sezone. Mnogo blize prvoj nego drugoj sezoni. Nekolika prica se istovremeno odmotava. Prilicno dobro, daj mu sansu.

Link to comment
  • 1 month later...
1 hour ago, eye of the beholder said:

Odgledao sam HBOu seriju "Pričaj mi priču", odlična serija.

Tri paralelne priče svaka je vezana jednu od tri bajke; Crvenkapa, Tri praseta i Ivica i Marica

10 epizoda, Lepo "voze" a i kraj nije loš. 

 

Uuu, zvuci kao nesto za mene. Isprobacemo! 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
On 21.6.2019. at 20:10, Meazza said:

Dobre su Svabe u zadnje vreme, TV-wise.

 

Ako već neko nije pomenuo, pogledajte "dogs of Berlin", jako jako dobra. Ja sam gledao na Netflix-u 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...