Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

6 minutes ago, chandra said:

Jel taj tvoj pretenciozni stav izraz nekih tezih kompleksa ili si samo jadan i dosadan? Nekako si mi do sad prolazio ispod radara.

 

Super...

Link to comment

Endeavour, peta sezona. Odgledao prva dva filma, solidni, drze se standarda za sada. Slicno Foyleu i Gentleyu, briljantno rekreirana era. Neverovatno sta rade sa relativno malim budzetima. Otoh, meni Foyle i dalje najbolji, pa Gentley, pa ovaj Morse.

Link to comment

što? meni baš lepa, i dalje jako zgodna, ako je i radila plasticne nije mnogo hrdjavo (ali je toliko prirodno lepih crta lica, da ni to nije strasno)

jedino što ima užasnu boju glasa, da sam muško, nikako mi ne bi bila privlačna samo zbog toga :-)

Link to comment

I meni je super izgledala... Nije mi jasno otkud njemu to...

 

Naravno, ne treba zaboraviti da je neizostavni deo Soderberghove režije i to što sam radi fotografiju, pored toga što i sam montira, tako da je njegov rad sa kamerom uvek stopljen i prožet sa celokupnim postupkom, pa i sa načinom na koji prikazuje fenomen ženskog lika...

Link to comment
On 3/26/2018 at 12:14 AM, chandra said:

Endeavour, peta sezona. Odgledao prva dva filma, solidni, drze se standarda za sada. Slicno Foyleu i Gentleyu, briljantno rekreirana era. Neverovatno sta rade sa relativno malim budzetima. Otoh, meni Foyle i dalje najbolji, pa Gentley, pa ovaj Morse.

 

Sledeca dva jos bolja. Mozda i najbolja sezona do sada.

Link to comment
On 3/26/2018 at 1:14 AM, chandra said:

Endeavour, peta sezona. Odgledao prva dva filma, solidni, drze se standarda za sada. Slicno Foyleu i Gentleyu, briljantno rekreirana era. Neverovatno sta rade sa relativno malim budzetima. Otoh, meni Foyle i dalje najbolji, pa Gentley, pa ovaj Morse.

Odgledao sam sve sezone,Endeavour je jedna odlicnost,perfektna u svakom detalju.Covek se lako navuce i zavoli likove koji briljiraju.Preporuka ako nekim cudom vec niste gledali 

Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Odgledao sam sve sezone,Endeavour je jedna odlicnost,perfektna u svakom detalju.Covek se lako navuce i zavoli likove koji briljiraju.Preporuka ako nekim cudom vec niste gledali 

 

Pogledaj Georga Gentlyja i Foyle's War, ako vec nisi. Velike su sanse da ce ti se dopasti.

 

Jedino sto mi malo smeta u Endeavouru je kolicina mrtvih po epizodi. Oxford ko Medellin. Bar polovina je nepotrebna za pricu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...