Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

paula nemoj da se neko zajebo da gleda. dovoljno je ja sto sam se zrtvovala. i jos poneko :D

 

Aha <_< Jbt koliko je samo dobro počelo, čak se i dobro nastavilo, ali naravno na kraju kad treba da daju kakvo-takvo objašnjenje i svežu celu priču... koliko je samo u trećoj epizodi bilo WTF momenata.

Link to comment
  • 1 month later...

    Shetland, BBC klasik, ne pomera granice ali održava standarde. Ima 3 sezone, načeo sinoć treću, prve dve su se sastojale od 4 slučaja od po 2 epizode (hmm, zvuči konfuzno, ali sam valjda sklopio kako treba).

 

   Atmosfera sjajna, vetar, kiša, mrak retko pada i nigde nema nijednog drveta. Epizodu igra Mark Bonnar, gledao sam ga u tri serije u razmaku od mesec dana. 

 

   http://www.imdb.com/title/tt2396135/?ref_=fn_al_tt_1

Edited by fandorin
Link to comment
  • 2 weeks later...

The Loch

 

Četiri sata klasičnog whodunnit krimića. Cela serija je jedan slučaj prepleten podzapletima i obrtima.

 

Dešava se u gradiću na obali Lok Nesa, koji je napao serijski ubica. Lepi predeli, solidna radnja. Ko voli da kontemplira ima dovoljno kvaliteta da se odbacuju povremene kognitivne gluposti od kojih pati previše produkcija ovih dana. Ruku na srce, nije odviše teško gledaocu da gotovo sve shvata pre nego se otkrije u radnji, ali to i nije toliko bitno i samo doprinosi opuštanju u prijatnu ušuškanost žanra.

 

Jedan slučaj, atmosfera i obrti i prepoznavanja dovoljno vuku preko pretencioznosti i dosade, četiri sata...

Edited by Ajant23
Link to comment

treća sezona boscha, malo se rasplinuo na početku, al sad ulazi u korito kako dolikuje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Meni zbog tog eksterijera pala na pamet ona Jordskott, kapiram da si gledao. Tu je malo tog fantazi momenta, ali uključuje prirodu i u priču i dosta tih kadrova. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...