Jump to content
IGNORED

Krimi serije koje nemaju svoj topić


Lrd

Recommended Posts

Alal ti ćufte, kako si je uhvatio. :Hail:

 

fotografsko pamćenje i baza podataka u engramima kad su u pitanju takve stvari. Moj komšija pamti cifre a ja filmove i serije.  :frust:

 

 

PS ako ti išta znači - mislim da je ona riba u prikolici kod koje se krije ovaj ista ona uvrnuta advokatica iz GoodWife.

Edited by steins
Link to comment

PS ako ti išta znači - mislim da je ona riba u prikolici kod koje se krije ovaj ista ona uvrnuta advokatica iz GoodWife.

 

Jeste, ali nije to isto. Nju gledamo redovno u Gud vajfari i Person of interest, a Advocate je bio pre skoro 20 godina.

Link to comment

E kad smo već kod POI, vredi li to gledati? Ja sam počeo ali mi se nije dopalo, Kavizel mi nikako ne leži, a i cela priča mi je nekako bljak.

To je gornji prosek, uz nekoliko dobrih bonusa. Dakle, vredi, ali ako ti nije legla posle prvih nekoliko, neće ni posle.

Link to comment

To je gornji prosek, uz nekoliko dobrih bonusa. Dakle, vredi, ali ako ti nije legla posle prvih nekoliko, neće ni posle.

Slažem se. Na prvi pogled deluje da je bezlična stereotipna serija, ali nije. Stvarno je tu negde na samoj granici da pređe u odlične serije. I ima živopisne sporedne likove.

 

edit: Mislim da je ta uvrnuta advokatica iz Gud vajf,  žena Majla Emersona ( Ben iz Losta i Harold iz POI)

Edited by Arkadija
Link to comment

 

 

PS ako ti išta znači - mislim da je ona riba u prikolici kod koje se krije ovaj ista ona uvrnuta advokatica iz GoodWife.

 

 

Jeste, ali nije to isto. Nju gledamo redovno u Gud vajfari i Person of interest, a Advocate je bio pre skoro 20 godina.

 

 

 

edit: Mislim da je ta uvrnuta advokatica iz Gud vajf,  žena Majla Emersona ( Ben iz Losta i Harold iz POI)

 

 

its all connected.... :O

 

Number23.jpg

Link to comment

najbolji deo Folovinga je što se ovde civili ubijaju ko ono zombiji u Hodajućim Mrtvacima - na dobar dan - samo potegnu nokče za pojasem i cap, gotovo. 

Link to comment

sad kad sam odgledao dve seozne Folovinga mogu sa 100% sigurnosti da kažem - ovo jeste rip off Džeka Bauera. A razlika izmedju Kifera i Kevina je taman koliko i razlika u kvalitetu serija. 

Link to comment

Ne znam gde da pišem o Skandalu.

 

Mislio sam da su posle treće sezone iscrpli suvu drenovinu, ali četvrta se sasvim lepo vuče.

 

Inače, Skandalu ide ogromni bonus jer je Artemis postala reccuring cast. :Hail:

 

tumblr_mw20quaYYK1qzk6c2o1_400.gif

Link to comment

Fargo mi je odlučan. Ona scena sa Bilibobom i saobraćajcem na kraju prve epizode se odmah kandiduje za epsku. Inače, onaj saobraćajac Grimli je isti lik koji je igrao popa u Mad man.

Tu je i Saul - trebalo mi je 4 epizode da se setim odakle mi poznat :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...