Jump to content
IGNORED

Fortitude-It's not just cold that kills...


archi

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    29

  • Frank Pembleton

    16

  • Arkadija

    15

  • Malvo

    15

Да ли сте ви гледали делове епизоде где се прича о неком геолошком открићу које нема везе са фосилима смрзнутим у пермафросту.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

meni se čini da je neko spomenuo da postoji mogućnost da je u pitanju nalazište nafte nepoznatih dimenzija (veličine belgije ili sobe u kojoj se taj ko je to spomenuo nalazi).

nadam se da nisam pogrešno čula ili još gore isfantazirala, a mrzi me da ponovo gledam epizodu.

Link to comment

spomenuo je to istražitelj svom pretpostavljenom.

 

sklopiće se na kraju neka pričica od svih opštih i pojedinačnih hintova: nafta, mamut i neumiranje u ledu (uz promrzlog polucrnca); nerus i crnac, španjolka koja beži od nekoga i tičer bolesnog izgleda.

Edited by Malvo
Link to comment

Odgledao 3 epizode...Celavi ce da ih jebe sve...

Mada ajde da proverim:Ona pandurka pita mortona kako je dosao tako brzo ispada da je pre ubistva onog u kuci krenuo.Cini mi se da je twist da je on dosao da istrazi ubistvo onog prvog koga je krenuo da jede meda?

 

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

 

ma ne, deda je prijavio ubistvo onog što ga je gustirao meda i profesora, koga su prvo proglasili mrtvim i to se proširilo po naselju, pa su onda videli da je ipak živ i odneli ga u bolnicu gde je umro par sati kasnije na operacionom stolu...
- za to je optužio šerifa koji je ovo dvoje likvidirao po naredbi gradonačelnikinje ^_^

 

Link to comment

 

ma ne, deda je prijavio ubistvo onog što ga je gustirao meda i profesora, koga su prvo proglasili mrtvim i to se proširilo po naselju, pa su onda videli da je ipak živ i odneli ga u bolnicu gde je umro par sati kasnije na operacionom stolu...

- za to je optužio šerifa koji je ovo dvoje likvidirao po naredbi gradonačelnikinje ^_^

 

 

Da ali kad mu je ona pandurka uporedija kad je ovaj profa ubijen, i kad je ovaj stigao na ostrvo ispada da je krenuo pre ubistva profesora?

BTW, potpuno mi je cudno da su zvali prilicno poznatog glumca za profesora, da ga ucmekaju odma.Mada eno vidim na imdb on se vodi kroz sve epizode da glumi.Znaci ili ce neku glupost da smisle ili ima brdo flesbekova

 

Link to comment

ма није га она изгребала, има мало крви на грудима али то опере након што скине мајицу, такође мајица је крвава и на леђима... сад сам провртео ту сцену

 

такође, не мислим да мамут игра ту неку претерано битну улогу кад је у питању стодарт тј. не би требало да има везе са његовим извештајем, јер се помиње да је написао нови којим се не одобрава градња хотела, а писање новог извештаја на основу мамутског зуба у тренутку кад нити са сигурности може да зна да остатак мамута постоји, нити где се налази, не би имало никаквог смисла

Edited by Dionysos
Link to comment

ebali ih vetar i muzika u pozadini, ponadah se da ću da ubijem vreme do utakmice, ali moraću da čekam titl, pola ne čujem ili ne razumem :isuse: ili da gledam kao filmove na prozibenu kad sam imao deset godina

Link to comment

Ja se strpim dok izađe onaj italijanski fajl, sa dual audiom i ubačenim eng. titlom, kvalitet vrhunski a nema ni patnje oko traženja titla. Jeste svaka epizoda 1,4 GB, ali onu arktičku ljepotu je greota gledati na nižem kvalitetu slike.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...