Jump to content
IGNORED

Policajci (i) lopovi...


Max Morlock

Recommended Posts

Inače sa pandurima, u "provere" po hostelima (da li ima ljudi "bez papira") uvek ide po jedan Sirijac... Da li je on tu ovdašnji, od ranije, ili neki "sveže pridošao" pa vrbovan (...) ne znam.

 

Podseti me na ovo jedan od prethodnih postova koji je predviđao sličan scenario u novoj "taksi aferi".

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    13

  • ToniAdams

    4

  • Muwan

    4

  • belch

    4

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su policijskog službenika PU za grad Beograd M.K. (1991) zbog osnova sumnje da je izvršio u saizvršilaštvu sa još jednim policijskim službenikom krivično delo razbojništva nad sirijskim državljanima.

 

Osumnjičeni je 18. avgusta 2015. godine u večernjim satima u Beogradu, prišao oštećenima i pokazavši službenu legitimaciju i pištolj koji je držao ispod jakne, zahtevao je od njih da sve predmete izvade iz džepova, a zatim je od prvog oštećenog oduzeo 1.400 evra, a od drugog 650 evra, kao i lična dokumenta.

 

Policija radi na identifikaciji drugog osumnjičenog policijskog službenika, dok će M. K. biti priveden nadležnom javnom tužilaštvu.

Morloče, šta bi sa onim dečkom zbog koga si i pokrenuo ovaj topik?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bilo je ovo:

 

IMG_20150415_075604_1.jpg

 

Više meseci se nakanjujem da ostavim tu "kapitalnu" završnicu cele priče, al mi nešto muka kad o tome razmišljam.... pojeo vuk magarca, kao ne znaju ko je tad bio u patroli, ma da...

Setio sam se ponovo cele ove priče letos na moru kad se po vestima provlačio onaj ker što je oteo Sirijcu 2 soma evra. Verovatno je delovao solo van razrađene šeme ili nije podelio sa načelnikom, nadređenim etc. pa su ga kao ukebali, malo razvlačili po štampi i portalima i čeka ga ukor razrednog ;)

 

Eto...

Link to comment
  • 6 months later...

Naši sprečili teroristički napad.

 

 

 

 

Na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu pronađene su dve rakete sa eksplozivnim punjenjem koje su transportovane iz Bejruta preko Beograda i Londona za Njujork.

 

http://www.blic.rs/vesti/hronika/drama-na-aerodromu-policija-pronasla-rakete-sa-eksplozivom-u-avionu/3zfhzf9

 

Molim da se ovo prebaci u panduracija u srbalja pošto sam promašio temu.

Edited by mackenzie
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...