Jump to content
IGNORED

Better Call Saul


Ajant23

Recommended Posts

  • 1 month later...

... Do viđenja do (oko) avgusta 2019.

 

saul.jpg

"I'll do anything in my power to be worthy of the name McGill..."

 

(5 minuta kasnije)

 

"...errr... I'm not going to be practising under the name McGill":lolol:

 

 

Link to comment

Istiskuje se iz serije Kim (sto je i logicno ali mi ipak zao bude ako je ne bude, bar malo).
Inace, rastezu. Nije da nema materijala... ovu sezonu su posvetili bunkeru, sledecu ce mozda Pinkmanovoj tetkci... Mozda to bude Kim! [emoji38]

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Verovatno ću biti jedini heretik koji će otvoreno priznati da mu je BCS bolji od BB.

IMHO, u BB su u nekoj ,da li četvrtoj, sezoni su preterali s preseravanjem (izvinite na oskudnom rečniku) i nekim tripom da naprave što veće tvistove i prenaglašenom i kao stilizovanom nasilju. U smislu, ako ima paralelna reč za overacting kad je reč o scenariju. Mene to jednostvano odbilo za dalje.

BSL mi baš nekao lepo legla, ali tu sam u zaostatku sezonu ili dve, nikako da je opet ukačim.

Link to comment
  • 1 month later...

nije mi se svidela prva epizoda nove sezone, za razliku od svih ranijih prvih epizoda, i odlučio sam da odmorim od serije. na kraju mislim da ću da pročešljam šta je bilo na AV club i pogledam par hajlajta

Link to comment
22 hours ago, Krošek said:

nije mi se svidela prva epizoda nove sezone, za razliku od svih ranijih prvih epizoda, i odlučio sam da odmorim od serije. na kraju mislim da ću da pročešljam šta je bilo na AV club i pogledam par hajlajta

 

Nećeš pogrešiti. Ovo nije... Ničemu.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ako nisi gledao Breaking Bad, prekini pa prvo odgledaj BB.

 

Ako jesi, u sledećoj epizodi počinje zaplet i biva zanimljivije.

 

Ceo serijal je malo usporen i razvučen. U poređenju sa sličnim serijama nije uopšte loš.

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...