Jump to content
IGNORED

Banshee, Pennsylvania


Lrd

Recommended Posts

E, imaju oni termini "projekcija" i "paranoja" i te fore. Ona je glumica, izgovara šta joj se piše.

 

I treći put pričaš da potkačinje Srbe. Daj neki link gde može da se čuje kako mrzi Srbe, ili da se bar pročita. Hajde.

Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    20

  • scab

    11

  • mustang

    11

  • Ajant23

    7

Top Posters In This Topic

Ima u jos par serija gde nas je potkacila....btw, da li ti stvarno mislis da psici znaju za lose srbe? Uglavnom su losi rusi...za njih je serbia siria.

 

Ne mogu da trazim jer se ne secam gde tacno ali je pamtim

Edited by mustang
Link to comment

Dosta zajebana epizoda, teška pomalo za gledanje.

 

Nego, ono iz prošle epizode, šta mislite šta je Bartonu sa penisom? Ima li ga uopšte? Ili je genetsko žensko? Vat? To je bila meni jeziva scena, onako nedorečena, pravi Banši. :)

Link to comment

Verovatno grešim ali sam pomislio da su mu ga odsekli kad je bio zarobljen (tamo gde je Proktora prvi put sreo)... :unsure: 

 

A možda je i rođen tako pa je ceo život bio fokusiran samo na fajt... :ph34r:

Link to comment

kakvo finale! toliko hrabra serija, seks nasilje i badass likovi, malo ovaj povratak u proslost deluje kao naknadna pamet naspram prve sezone (Hudova prava proslost) ali ovakvoj seriji treba to oprostiti. 

Link to comment

Sta ce biti sa mojim omiljenim likom job-om?! mogao bi neki spin-off u vezi njega. Potpuno mi je entertaining :)

 

Ubrzavam na tuce, ali radnja mi se svidja, neodoljivi su :)

Link to comment

uh, kakvo finale!

nego, je l' to hood neće biti šerif u narednoj sezoni?

super mi je ovaj novi naci pandur, ali mormonski putin se baš pokazao ovih poslednjih par epizoda!

Link to comment

Nego, sad kad smo malo proplakali kraj sezone, nešto razmišljam kad se poređaju Big badovi, ko bi koga pobedio u hand to hand borbi?

 

1. Burton

 

20140324-124923.jpg?w=1200

 

2. Chayton

 

Banshee0325.jpg

 

3. Albino

 

Banshee_ep_6.jpg

 

 

 

Mislim da je jako neizvesno, ali bih morao da ih poređam baš ovim redosledom. Burton ima najmanje fizičke snage, ali se najbolje bije, a pride je prevazišao u životu daleko veće patnje od ove dvojice. Sva trojica su brutalni i bez srkupula, a mislim da Albino ovde ima najmanje šanse jer je jako sujetan i pokazao je da potcenjuje protivnike.

 

Šta vi mislite?

Link to comment

uh! ja bih takođe na treće mesto albina (ipak ga je lucas dobio, a i da nije čist hand to hand, nola bi mi bila bolji izbor).

ali pošto jeste goloruk fajt, burtona bih na drugo mesto jer mislim da bez pomoći sečiva i ukrasa za rolls royce ne bi pobedio chaytonov brute force.

Link to comment

Pa Hud je dobio Albina samo zato što mu je pre toga odsekao kitu, ali to govori da je Albino previše samouveren i sujetan. Iako je Čejton brutalan i u kondiciji, ipak je pokazao mentalne slabosti dva puta - kad je davio onu šerifkinju dok je bežao, smejao se i uživao u svom sadizmu, a i na kraju kad je priznao Hudu da ga je potcenio. Nije nešto previše, ali jeste borbena slabost.
Dok Burton nikad ništa od toga nije pokazao, samo brutalna efikasnost i nemilosrdnost. On je ubio Nolu sa sekirom u ramenu, ipak.

Mada, možda si u pravu, možda to nije dovoljno za čist hand to hand. Mada, ako govorimo o čistom hand to hand, u krugu ljudi i bez oružja, onda i Albino možda ima neke šanse protiv Čejtona, mada sumnjam.

A ako bi se pobili bilo gde u svetu, a ne u krugu ljudi, sve pare stavljam na Burtona.

 

edit: A i kad smo kod toga, mislio sam da je Proktor najveća bulja, pošto ga je Hud čisto dobio. Kad ono, u ovoj sezoni bi Proktor ubio Huda i to pošto ga je pucanj izbacio iz ravnoteže, ali je u poslednji čas stigao onaj drugi šerif.

Edited by Lrd
Link to comment

od ove sezone ja imam newfound respect za putina. kada bi bila prljava borba, on bi mi sigurno bio na trećem mestu jer je zajebani survivor. chayton tada pada na drugo mesto, a burton ostaje neprikosnoven na prvom mestu.

ih, opet sam zaboravio nolu koja je dobar killing machine.

sa albinom bih se tada sigurno oprostio iako mi je bio jedan od omiljenih likova...

 

OjSZa0G.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...