Jump to content
Sign in to follow this  
nautilus

Barselona - Zvezda, top 16 EL, 4. kolo

vreme čuda?  

37 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

April

Zvezda nije odigrala toliko lošu utakmicu koliko je dozvolila dva krucijalna pada koja su nas koštala boljeg rezultata. Prva situacija je kod šuta Dangubića za 3 poena gdje smo mogli preći u vodstvo, a nakon toga je sljedila njihova serija od 12-0. Druga je šut Kaline za 3 poena kada smo mogli prići na -6, i odmah nakon toga ide njihova serija od 11-2.

Pa zar to nije isti scenario kao protiv Reala?

Pre će biti da su oni samo dodali gas koliko je trebalo.

yolo

Zvezda nije odigrala toliko lošu utakmicu koliko je dozvolila ....

koliko mi ide na q sto izvestaj sa svake EL16 utakmice pocinje ovako.

dacha od bosne

Pa zar to nije isti scenario kao protiv Reala?

Pre će biti da su oni samo dodali gas koliko je trebalo.

Ne bih rekao da je samo to. Tačno je da su kvalitetniji, jači od nas, ali mislim da bi druga priča bila da su Danguba ili Kalina pogodili. Jučer sam malo gledao onaj meč Njižnji-Efes i mislim da bi mi bukvalno razbijali da imamo nekog šutera koji je koliko-toliko konstantan.

dacha od bosne

koliko mi ide na q sto izvestaj sa svake EL16 utakmice pocinje ovako.

Može da ti ide na q ali ja barem to tako vidim. Mene momci nisu razučarali, iako se debelo nerviram zbog poraza. Treba znati na stranu staviti naša očekivanja i trenutačne mogućnosti ekipe, kao i to da li su, ili nisu odigrali loše. 

Edited by dacha od bosne

yolo

Može da ti ide na q ali ja barem to tako vidim. Mene momci nisu razučarali, iako se debelo nerviram zbog poraza. Treba znati na stranu staviti naša očekivanja i trenutačne mogućnosti ekipe, kao i to da li su, ili nisu odigrali loše.

nije to bilo nista protiv tebe licno, nego protiv jednog mindseta koja ovde provejava. mi izgubimo utakmicu u kojoj se prakticno nijednog trenutke ne ukljucimo u rezultatsku borbu, a onda posle svega pisemo da nisu razocarali igrom. prvo, to nije tacno, razocarali su igrom. drugo, imamo rastuce probleme iz utakmice u utakmicu. trece, ko je ocekivao da cemo u EL16 biti biti bas ovoliko daleko od rezultata. on top, trenutno smo u fazonu wishful thinkinga da je kanal projektovan i da ce se prekinuti pred rasplet sezone. bumo videli.

Edited by yolo

dacha od bosne

Vidi, do 17. minute je bio egal. Kada je Danguba promašio oni su napravili seriju 12-0. Poslje su održavali prednost, ali mi smo onim otvorenim šutem Kaline za 3 imali šansu za priključak.

E sad, da ima stvari koje su dosta lošije u odnosu na ono što smo gledali u grupnoj fazi, ima. Ali po meni to i nije toliko strašno koliko se čini, jer ipak ne gubimo od tamo nekih levata, nego od krema evropske košarke.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...