Jump to content
Sign in to follow this  
nautilus

Barselona - Zvezda, top 16 EL, 4. kolo

vreme čuda?  

37 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

nautilus

Petak, 23. januar 2015, 20h 45min, Palau Blaugrana, Barselona, prenos na sportklubu.

yolo

Realno ćemo ovo pre dobro odigrati tamo nego ovde. Meni Barsa igra najlepši basket ove godine u EL, lagan, lepršav, vrlo old school. Bez tuče pod košem i bez nasilja. Hezonja mi je legitiman naslednik Kukoča i koliko god da želim da iznenadimo kada se niko ne nada, isto toliko ću uživati u svakoj njegovoj bravuri.

zmanic

E, ovde će da padne stoka razlika 100000000000%.

Ryan Franco

ma jebo stoku razliku, daj da zabeležimo prvu pobedu...

zmanic

Oćete,

ali samo 100%.

:cry:

Edited by zmanic

gervasius twinkleminkleson

Razbijamo pimplere 12 razlike!

assück

E, ovde će da padne stoka razlika 100000000000%.

Tresko, Simovic ili copkillah?

pbg12345

:D

vodimo celu tekmu i dobijamo na kraju

marjanovic skoluje tomica i ostatak centarske linije

Nikodije

Verovatno ce ovde do izrazaja doci srpski mentalitet™ koji kaze da se najbolje odigraju one utakmice gde se nista ne ocekuje. Ta dobra igra verovatno nece biti dovoljna za pobedu, ali sam prilicno siguran da cemo u vecem delu utakmice gledati egal.

Edited by Nikodije

Nemanja Posrbica

Meni je najdraže što ne igra Oleson, po meni je on vrlo bitan igrač za Barcelonu. Barca ima jako dobro izbalansiran tim u napadu, izuzetno kvalitetni i spolja i unutra. Odbrana im svakako škripi. Ono što ne valja je njihovo moranje pred ovaj meč. Isto smo iskusili i pred Maccabi, koji je skratio rotaciju u meču sa nama.

Biće zanimljivo koliko će Tomić i Boban moći da odbrane jedan drugog bez pomoći, ali za razliku od nas njima svi sem Satoranskog pucaju spolja iznad proseka. Najviše bi bio zadovoljan da vidim neke nove opcije u igri i da Mitrović i Blažič se malo trgnu u napadu.

Edited by Nemanja Posrbica

MiddleClass

Mitrović pogotovo.

Mil@n

-18

+1

Dakle -17...

Calavera

Meni je najdraže što ne igra Oleson, po meni je on vrlo bitan igrač za Barcelonu. Barca ima jako dobro izbalansiran tim u napadu, izuzetno kvalitetni i spolja i unutra. Odbrana im svakako škripi. Ono što ne valja je njihovo moranje pred ovaj meč. Isto smo iskusili i pred Maccabi, koji je skratio rotaciju u meču sa nama.

Biće zanimljivo koliko će Tomić i Boban moći da odbrane jedan drugog bez pomoći, ali za razliku od nas njima svi sem Satoranskog pucaju spolja iznad proseka. Najviše bi bio zadovoljan da vidim neke nove opcije u igri i da Mitrović i Blažič se malo trgnu u napadu.

Barsa ima drugu najbolju odbranu u ligi, tu je prakticno jedino Hezonja neko koga mozes eksploatisati.

theanswer

Barsa ima drugu najbolju odbranu u ligi, tu je prakticno jedino Hezonja neko koga mozes eksploatisati.

Uertas?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...