Jump to content
IGNORED

Fav YU Košarkaš


  

100 members have voted

  1. 1. Ko je vaš omiljeni jugoslovenski košarkaš? (PO PET ODABRATI)



Recommended Posts

Шта се бре кезиш, какве везе њих двојица имају са титостанском кошарком? То што су је гледали као клинци на ТВ-у?

Bodiroga ime sve moguće veze sa drugom najboljom košarkom na svetu - Jugoslovenskom.

Link to comment
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    35

  • MayDay

    29

  • iDemo

    20

  • б1lme3

    19

Top Posters In This Topic

Uzgred, Kukoč mi je omiljeni, a Ćosić je objektivno najvažniji igrač u istoriji Yu košarke.

Pa i meni je jasno na osnovu istraživanja unazad da je Krešo najbolji, najkompletniji i najvažniji igrač kako ti kažeš. Međutim, namerno sam stavila da se odlučuje o omiljenosti jer bismo se u suprotnom posvađali. :D I sad vidim da je rezultat toga da je Peja ispred mnogo boljih igrača. :D Ali to je normalno.

 

Meni je omiljeni Bodiroga. Zato što je šlampavi Hercegovac koji u mikrosekundi te izdribla da ne znaš gde si. Plus nam doneo one reprezentativne medalje. Pa Sale. Pa Kukoč. Pa Danilović. Pa Dražen Petrović. Nemam emotivan odnos prema Petroviću, ali volim sociopate na terenu i radnike, pa mi je krivo što nismo mogli da vidimo celu njegovu karijeru.

Link to comment

Petrovic jer je on moj prvi Jordan, a i zato sto je i moja mama znala za "heja heja cibosi" kada je on igrao tamo

Divac

Kukoc

Djordjevic

Delibasic - umisljao sam da sam ga svjesno gledao u Bosni, wikipedia kaze da je to nemoguce - ostaje onda: zato sto je on Mirza Delibasic

Link to comment

uh, naporan si, a ovde je kasno. opusti se, popi neko pice.

 

1) teodosic

 

 

 

2) kukoc

3) djordjevic

4) bodiroga

5) divac

 

ovi na kraju mogu da se pomesaju, ali mislim da je to to,  mada sam razmislio 3 sekunde.

Kojote, hajde isklikaj i ostale sa tvoje liste. Pliiiz.
Link to comment

Fale Paspalj i Savic. Mozda i Zdovc i Grbovic.

 

 

Nisam hteo da glasam za one sto nisam gledao, ali bi tu mogla da se skupi odlicna petorka: Cosic, Mirza, Kica, Praja, Korac.

 

Glasao za: Kukoc, Drazen, Sale, Bodiroga i Radja... rezerve Divac, Danilovic, mozda jos neko...

Link to comment

Evo ja sam mator. Ko je (mnogo) bolji od Peđe?

 

Inače ok lista. Nisam gledao nekolicinu uopšte, ali bili su najbolji u svoje vreme, a to je bilo vreme medalja. Prirodno je da niko ne glasa za Zdovca ili Paspalja kada nisu bili ni u najboljih 5 svog vremena.

Edited by kralj
Link to comment

Gresis dusu, al da ti se oprosti zbog godina :)

 

 

A onaj Vasic, cime se on jebeno bavi :isuse:

ma s` jedne strane se sprdam.. a s` druge.. posle raspada YU, meni je Peja nas top igrac

 

moze se raspravljati da li on ili Bodiroga, ali prednost dajem Peji ^_^

 

meni je ovde najinteresantniji duel Kukoc vs Drazen

 

jesam mladji, ali sam dosta kaseta odgledao i kasnije Kukoca pratio u NBA na BK

 

Tonija naravno volim zbog zutog dresa, ali bih rekao da je Drazen bio bolji. Masina za punjenje. Assassin

 

enivej, kod mene je sve jasno.. ToniK mi je omiljeno pice zbog zna se vec koga, a vidi se i ciji avatar furam :D

Link to comment

Evo ja sam mator. Ko je (mnogo) bolji od Peđe?

 

Inače ok lista. Nisam gledao nekolicinu uopšte, ali bili su najbolji u svoje vreme, a to je bilo vreme medalja. Prirodno je da niko ne glasa za Zdovca ili Paspalja kada nisu bili ni u najboljih 5 svog vremena.

Km, km, ovaj, Zdovc je 90-91 bio stratni play u onoj ekipi što se prošetala svetskim prvenstvom... Verovatno najbolji defazivac tog vremena i čovek koji je uzeo ligu šampiona sa Božom na klupi, kao deo tandema koji je davao oko 40 poena po utakmici, a cela ekupa je primala tu negde ispod 50...

 

Eh, to su vremena bila, kad neki Young i Zdovc pobede Real sa Sabonisom... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...