Jump to content
IGNORED

OSKARI 2015


3opge

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    22

  • kobni zelaya

    14

  • Ajant23

    14

  • *edited by mod

    11

Navijam da Grand Budapest Hotel uzme što više oskara.

 

Očekujem dominaciju u vizuelnim kategorijama - fotografija, scenografija, kostimi, možda i šminka... Mislim da je zaslužio i za muziku, možda i montažu. Nadam se da bi mogao i za režiju i naravno za najbolji film.

 

Kad već nema Fiennesa, sad navijam za Keatona, onako, na neviđeno. I u ženskoj konkurenciji mi je favorit Moore, ako ništa, onda zbog minulog rada.

 

Kad su sporedne uloge u pitanju kod žena je blagi favorit Patricia. Kad su muškarci u pitanju Akademija bi mogla iskoristiti priliku da konačno nagradi Nortona, mada bi i Simmons mogao ovjeriti Golden Globe.

 

U kategoriji najboljeg stranog filma Levijatan je priličan favorit.

 

I meni se čini da je konkurencija za najbolji film relativno tanka. Prošla godina je ipak bila jača.

Link to comment

gledao sam "IDU", na ovdašnju preporuku. nikakav poseban utisak. intrigira me ovaj austrijski kandidat. levijatan je verovatni dobitnik.jasno, pišem o neengleskim filmovima. ovi drugi ............

Link to comment

Što su onda nominovali Stevea Carella?

Ne znam.

 

Nightcrawler mi se nista nije svideo, tj. nista specijalno. Naravno, JG je uradio 110% posla, ali to nije bilo dovoljno.

Link to comment

Левиафан одличан.

ни релативно сирова режија није умањила сјај огромног талента који Звјагинцев поседује и са лакоћом претвара у бруталну стварност руске припиздине у којој мали путини господаре животима од вотке убеућених поданика.

оскар мора пасти.

Edited by 3opge
Link to comment

Meni se kod Levijatana dojmila samo fotografija. Od ovih kontendera pogledao samo još i Idu i to mi je dovoljno da kažem da je Zimski san nepravedno zapostavljen.

Link to comment

I meni se Whiplash zaista dopao.

 

Iako tema nije baš zanimljiva, film itekako drži pažnju svih stotinjak minuta.

 

JK Simmons je zaista odličan, lako može uzeti oskara za epizodu, mada njegova uloga i nije sporedna.

 

I ovaj momak je zaista ubjedljiv u ulozi talentovanog bubnjara.

 

Otprilike svake godine u izbor za oskare uđe neki tzv. ,,mali'' nezavisni film. Ove godine izbor je pao na Whiplash.

Dobro su izabrali.

 

Doduše, i dalje mi je lični favorit Grand Buapest Hotel. :) 

Link to comment

Doduše, i dalje mi je lični favorit Grand Buapest Hotel. :)

 

 + 1

 

navijam da me obraduje oskarima kao sto je to The Artist ucinijo 2012e

Edited by Hippie
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...