Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

prvo mesto na kome se sleti u sengen je ulaz u sengen zonu i tu se prolazi pasoska. ako, na primer, letis u italiju, preko nemacke, sengen prolazis u nemackoj, a u italiju sletis kao domaci (bez pasoske kontrole). 

Edited by mei
Link to comment

Vasilije,

 

Probaj da za let BEG-ATH bukiras sedista u prvim redovima. Na ovaj nacin ces brze izaci iz aviona i bices medju prvima, iz svog aviona, na pasoskoj kontroli. To ti moze dati dodatnih 10-15 min :) 

Ako mozes, probaj da ides samo sa rucnim prtljagom. Ili barem ponesi "prvu pomoc" sa sobom.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Vasilije,

 

Probaj da za let BEG-ATH bukiras sedista u prvim redovima. Na ovaj nacin ces brze izaci iz aviona i bices medju prvima, iz svog aviona, na pasoskoj kontroli. To ti moze dati dodatnih 10-15 min :)

Ako mozes, probaj da ides samo sa rucnim prtljagom. Ili barem ponesi "prvu pomoc" sa sobom.

 

Pozdrav,

X500

 

Ovo prvo cu uraditi svakako (nalozicu zeni da moljaka za mesta kod vrata, ja ne posedujem prirodnu harizmu), a mozda i drugo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Djemse jedno pitanje. Grupa od 20-22 (klincii nekoliko odraslih) treba da stigne iz BG-a do Nanta. Da bude u Nantu 2.4. a da se vrate za BG 7.4. kada stavim na Wizzair kartu za jednog izmaci mi cenu 12500  ali kad stavim grupnu kupovinu 22 karte ne izbaci mi puta 22 vec vecu  cifru vec dosta vecu i to sa satro popustom od 20%. Koja fora? Ono sa prodajom sedista?

Zna li neko kako organizovati to putovanje za sto manje para?

Link to comment

Za toliko karata mozes da zaboravis na individualne cene, moras kroz group booking. I kad bi kupio tu jednu kartu od 12.5k, verovatno bi sledeca (ili neka 4., 5.) bila skuplja.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...