Jump to content
IGNORED

Leviathan (Левиафан)


Ajant23

Recommended Posts

Prvi ruski film koji je dobio Zlatni globus posle više od četiri decenije.

 

Kako stvari stoje, verovatno će ovo biti prvi ruski film koji je dobio Oskara posle raspada SSSR-a.

Link to comment
  • 2 weeks later...

O-kej, prvo da se još jednom izvinim što sam prevideo da je Mikhalkov dobio Oskara 1994, ali on je baš te godine kada je dobio nagradu američke akademije za film imao i film Anna ot 6 do 18, pa mi se u trenutku šoka zbog nagrade Linklateru sve pobrkalo. Otvarajući topic na ovaj način, naravno, nisam imao nikakvu nameru da se pomalo rugam niti Zvyagintsevu niti Linklateru...

 

Takođe, bilo bi dobro da se košarkaški okršaji širom foruma ne prenesu i na ovaj topik u smislu antagonizma da je litvanac Zemeckis svog junaka Washingtona dobrovoljno poslao u zatvor, dok je svom junaku to rus Zvyagintsev učinio na silu...

 

Inače, što se tiče filma, bezvezno tupljenje, verovatno će dobiti Oskara.

Link to comment

mala vrata iz zatvora vs. spomenik od betona?

 

koncept ukraden iz beležnice Mr.Blondea za naredni izbor

Фудбалским речником има више шансе да Специјални не узме ПЛ него ово ремек-дело Оскара.

Link to comment

A, da, ti si mi beše spuštao što moj™ crnogorac Savićević nije dao dovoljno tvojoj Zvezdi na PTF-u na kome me treba banovati samo zato što je moderator Gervasius Twinkelminkelson crnogorac, pa je tu Moderacija na Sportu iskreirala dosta povoljnih komičnih situacija...

 

Ahahah (znamo i ti i ja da je istina i zabole me što ću da searchujem forum da ti citiram! Zamisli da ti repliciram kao Teacher Eraserheadu, briljantnim poznavanjem gde su postovi)...

Edited by Ajant23
Link to comment

A, da, ti si mi beše spuštao što moj™ crnogorac Savićević nije dao dovoljno tvojoj Zvezdi na PTF-u na kome me treba banovati samo zato što je moderator Gervasius Twinkelminkelson crnogorac, pa je tu Moderacija na Sportu iskreirala dosta povoljnih komičnih situacija...

 

Ahahah (znamo i ti i ja da je istina i zabole me što ću da searchujem forum da ti citiram! Zamisli da ti repliciram kao Teacher Eraserheadu, briljantnim poznavanjem gde su postovi)...

Подели са нама Ајанте. Штагод то да је што си узео.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...