Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih prvi najviše voleo da se to desi, ali niko ne može da me ubedi da su mu ovo ''najbolje godine''. Uskoro će 28, nijedan veliki igrač se nije nakupio GSova nakon 28. godine.

 

To je tačno, ali odavno nova generacija nije bila ovako loša kao današnja. Svi Novakovi najveći rivali su stariji od njega.

Link to comment

Ma svi su oni daleko od one "mladosti" koju je pokazivao Novak dok je bio u njihovim godinama. Da, pobeđivali su ga, ali to su više izolovani incidenti nego konstantna pretnja...

Link to comment

Nishikori je vise od izolovanog incidenta, a znajuci Novaka, desice mu se jos koji izolovani incident, na najgluplji moguci nacin

U suštini bih se složio, Novak ima kontinuitet ali je previše pucao na /pred/poslednjim stepenicama do trofeja. Naravno, ne može da se osvoji sve, ali može da se dobije Nišikorija u polufinalu US Opena ili Wawrinku na Australian openu ili barem jednog... Sumnjam da bi se to desilo Fedu ili Nadalu zato i imaju toliko Slemova. Pogotovu što je Wawrinka posle igrao sa Berdihom i rutinski odvalio povređenog Nadala u finalu... Zato rekoh, nikad se sa njim ne zna. Možda se sklopi sve i uzme 3, 4, možda ne uzme nijedan. Apsolutno me ne bi čudilo ni jedno ni drugo.

Link to comment

U suštini bih se složio, Novak ima kontinuitet ali je previše pucao na /pred/poslednjim stepenicama do trofeja. Naravno, ne može da se osvoji sve, ali može da se dobije Nišikorija u polufinalu US Opena ili Wawrinku na Australian openu ili barem jednog... Sumnjam da bi se to desilo Fedu ili Nadalu zato i imaju toliko Slemova. Pogotovu što je Wawrinka posle igrao sa Berdihom i rutinski odvalio povređenog Nadala u finalu... Zato rekoh, nikad se sa njim ne zna. Možda se sklopi sve i uzme 3, 4, možda ne uzme nijedan. Apsolutno me ne bi čudilo ni jedno ni drugo.

 

nikako ne moze da se desi da ne uzme nijedan. 

 

novak ima kontinuitet, kada bude zavrsavao karijeru bice medju prva 4 po broju osvojenih slemova, sigurno. mnogo se ovde potcenjuju novakovi rezultati, samo zato sto igra u eri feda i nadala.

Link to comment

^^Ne bi se desilo Federeru i Nadalu, a Nadal izgubio od istog tog Vavrinke u finalu AO? :)

Ako si gledao to finale video si da je Nadal jedva hodao po terenu jer ga je mučila povreda leđa.

Link to comment

nikako ne moze da se desi da ne uzme nijedan. 

 

novak ima kontinuitet, kada bude zavrsavao karijeru bice medju prva 4 po broju osvojenih slemova, sigurno. mnogo se ovde potcenjuju novakovi rezultati, samo zato sto igra u eri feda i nadala.

 

Ja bih voleo, ali skeptičan sam. Da bi bio 4. mora da ima 13 slemova, dakle još 6.

 

Ako je u vrhuncu svoje forme uzimao po jedan godišnje (izuzev 2011), teško da će odsad uzeti isti broj.

 

Drugo je kad Nadal izgubi 2014 od Vavrinke, ili Federer od Del Potra 2009. To su zaista izolovani incidenti. Rafi se nije desilo da profula RG u svom vrhuncu karijere, ni Federeru kad je uzimao po 3 slema godišnje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...