Jump to content
IGNORED

Najbolji od najboljih


namenski

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • namenski

    129

  • Lancia

    19

  • Pontijak

    17

  • Radoye

    15

6 hours ago, Ras said:

Mala zamerka odnosi se na originalnost zadnjeg dela automobila. Zadnje staklo, kosina pod kojom se spušta, inkorporirani spojler, gotovo su identični kao kod drugih automobila iz VW grupe: Arteon, A7 i Panamera.

Nešto slično, zapravo u još grubljem obliku već je viđeno kod Bentayga SUV-a. Dok se posmatra silueta vozila, ili zadnji kraj prva asocijacija je Q7 (ili Kodiaq). Naravno, front vozila je nemoguće pomešatii :)

Jebote, koliko sam ja zahrdjao da ne registrujem Nemce na dupetu... :isuse: 

Diskvalifikujem ga momentalno.

Zamena, :D, dakle 1 ozbiljan auto za neozbiljne ljude i siroke mogucnosti blesavljenja:

 

Mplus8.jpg

 

A ima i za Kaligulu, kao ozbiljnog coveka, 1 domacina i oca porodice, varijanta sa 4 sedista cini mi se, Jankara da mu pozavidi:

 

M44.jpg

 

 

Link to comment
11 hours ago, Sammael said:

Bentajga je toliko neopisivo ružna...

 

Javim kad se pojave novi Continentali ispred Jerry-ja ;)

 

baš je juče ili u četvrtak bio neki Bentli, samo ne znam koji ... Mislim da ga je ovaj iz Džerija doterao dok mu restoran nije radio

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

 

baš je juče ili u četvrtak bio neki Bentli, samo ne znam koji ... Mislim da ga je ovaj iz Džerija doterao dok mu restoran nije radio

 

Onaj srebrni, parkiran pored ograde gradilišta? Mislim da je to prethodni Continental. Relativno često viđam jedno 2-3 slična tu, plus bar jednu Bentaygu.

Link to comment

@Ras Jebes sve, to je to:

 

Ascent01.jpg

Kud puklo da puklo :sleep:

 

On 30.8.2018. at 14:54, Ras said:

Izgleda da je namenski prisilnu apstinenciju od foruma iskoristio da se baškari u Beogradu.

Sretoh ga maločas.

Jok, ucinilo ti se :D

 

IMG-576d9ebdc3.jpg

 

IMG-b631651f95.jpg

 

IMG-5b18d896.jpg

 

IMG-377ceb82.jpg

 

Jebes Centralnu Aziju kad ne uzmognes da vidis Buharu i Samarkand: ako mi se ikada posreci... :sad:

 

Ovako, samo Taskent: nisu dzabe izmislili pojam Srce Zemlje, i ovako na brzinu skapiras da je ovde vise istorije nego u svim Toskanama, dolinama Loare i ostalim slicnim vukojebinama.

A izmislili su i dinje i ostalo voce: dinja od metar, grozdje i ostale vocke i povrcke da ne pominjem.

IMG-17e5fc9822b8.jpg

Ova je doduse minijatura, varijanta za poneti, al' da ne veruje covek u kontraste izmedju:

IMG-ed1942b634.jpg

 

i zemlje koja skoro cela izgleda ovako nekako:

IMG-c9bfadf07.jpg

 

Dobro, ne racunam navodnjavanja, ubivena jezera/mora veca od plavog Jadrana.

 

Obaska sto imaju i mantije.

Sa mesom i sirom.

 

Ima nesto i za @jms_uk  Dacia k'o dacia, doduse nije moj izbor :tongue:

 

Spoiler

IMG-377ceb82e62.jpg

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...