Jump to content
IGNORED

Da li placate porez na imovinu?


yolo

Da li placate godisnji porez na imovinu?  

45 members have voted

  1. 1. Da li placate godisnji porez na imovinu?

    • Da
    • Ne
    • Placao sam ali razmisljam da prestanem
    • Nisam placao ali cu poceti


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    23

  • Tribun_Populi

    23

  • Pontijak

    19

  • Dr Arslanagić

    12

Nije to prvi put, prvi put je bilo 2005. ili 2006. AK Vojvodine je bila na tapetu, drugi put 2008. AK Kragujevac; to je bilo u vreme važenja starog zakona gde je visina bila limitirana na tri prosečne neto zarade, pa su i to kršili. Ovo poslednje iz 2014. je treći put, obaška što su ovaj zakon iz 2011. sami pisali pa "zaboravili" tu odredbu o limitu, te ga postavili na 5.000 €. Ustavni sud je to ukinuo i rekao da ne može ni 500, oni stavili 4.000.

 

Zezamo se malo tako, bitno da se para obrće.

Link to comment

dodje li nekom novi beograd/munze?

 

 

edip. vazno je da mucheni milojko ima objashnjenje, u kome sve funkcionishe besprekorno. podguzna muvo dabi podguzna muvo, valjda uze neki kusur za taj jad <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

dodje li nekom novi beograd/munze?

 

 

edip. vazno je da mucheni milojko ima objashnjenje, u kome sve funkcionishe besprekorno. podguzna muvo dabi podguzna muvo, valjda uze neki kusur za taj jad <_<

Blokovi ništa. Ja se za ovo svoje ne brinem to žena sve pazi, mislim da je čak preplatila. Frka mi za kevu da ne zavrljači u kantu...

BTW bila lažna uzbuna došla koverta, kad ono Barajevo, vikendica...

Link to comment

neam pojam. materin je stan i novogradnja a useljen u novembru 2014. pa mu ovo bidne prvo prvcato rešenje

 

edit: ja posedujem nekretninu također u selu žarkovu, al tu mi nisu izručili rešenje ni za 2014. god. nego sam im nedavno poslala zahtev s roze povratnicom da mi reknu bar jesam li šta dužna ili kako a oni onda moj dopis zaveli i odgovorili mi da sam 600 kinte u pretplati a platila napamet oko 1500 din više nego pre.

Edited by ordi
Link to comment

BTW, moja zena je u jednom od odlazaka u cuvenu sobu 31 imala ozbiljno suzenje svesti i uspela da uzme taj "onlajn pin" i sad uvid preko kompa...

@ordi

na koju adresu si pisala to lokal ili neka centralna?

Link to comment

majci stiglo nekih rešenje na 28 iljada, što iznosi 1,5 penzija, tako da je izgleda predviđeno da oko 45 dana provede u hibernaciji

 

inače u istoj zgradi su komšije sa istim stanovima dobili da plate oko 22k, pa je išla da se žali

 

dobila je odgovor da je njoj ok obračunato, a da dođu da se žale ovi drugi

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...