Jump to content
IGNORED

Da li placate porez na imovinu?


yolo

Da li placate godisnji porez na imovinu?  

45 members have voted

  1. 1. Da li placate godisnji porez na imovinu?

    • Da
    • Ne
    • Placao sam ali razmisljam da prestanem
    • Nisam placao ali cu poceti


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    23

  • Tribun_Populi

    23

  • Pontijak

    19

  • Dr Arslanagić

    12

zar ovo nije najavljeno pre recimo 2-3 godine? bas ovako brutalno povecanje. meni sa 18 na 30 hiljada.

pre 2-3 godine je najavljeno da nece sad i sve novine su brutalno pisale samo o tome, da nece sad. sad kad hoce, nema nikog.

 

treba finansirati apsurdistan. ovaj sad porez shto je doshao na plate, na univerzitetu i drugde, sa potpuno sumanutim obrazlozenjem kao da neshto u vezi sa solidarnim porezom nije obrachunato kako treba (da citiram, ja gluplje objashnjenje u zivotu nisam chula <_<), uzima ljudima u proseku po 8 hiljada jednokratno. poslodavci ne razumeju nishta (inache bash razumeju), a ima ludaka koji su i ishli u poresku upravu, da im se objasni, gde im nije objashnjeno nishta, nego tu je sve jasno, jedi govna i plati ili cemo doci po televizor. sad zamisli ceo univerzitet plus gomila nekih preduzeca. svi platili i super... vajdica. tako na odvodnjavanje poplavljenih, tako na gradjevinsko zemljishte (!) u selima u tri lepe (!), de katastar nije proshao od turaka na ovamo, tako na fantomsko poskupljenje kvadrata u fantomskim transakcijama.

 

edip@doktor. mislim da nece. ja sam imala nvo na svojoj adresi jedno 3 godine, nije se nikako korelisalo sa mojim lichnim poreskim obavezama. dodushe ja nisam ni poslovala u finansijskom smislu. uostalom, chekaj da te obraduju ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

on i inache tvrdi da je dovoljno 1000 shkolovanih a dokonih penzionera da se drzava preporodi metodom maltretiranja sistema :D

+1

 

Podržavam gospodina u pravednoj i društveno-korisnoj borbi. To je inače jedini način, kad se s ove strane igra by the book suprotna strana nema manevarski prostor, samo gunđa i zapomaže nad zlehudom sudbinom što oni drugi upošljenici Maike Srbie legaju a on/ona mora da radi.

Link to comment

+1

 

Podržavam gospodina u pravednoj i društveno-korisnoj borbi. To je inače jedini način, kad se s ove strane igra by the book suprotna strana nema manevarski prostor, samo gunđa i zapomaže nad zlehudom sudbinom što oni drugi upošljenici Maike Srbie legaju a on/ona mora da radi.

sad su mu uveli da kao privatno lice nepravnog obrazovanja nema pravo da seljacima pishe pisma i tuzaka okolo ^_^

Link to comment

sad su mu uveli da kao privatno lice nepravnog obrazovanja nema pravo da seljacima pishe pisma i tuzaka okolo ^_^

A pa i to je nama naša borba dala, ni ja ne mogu da zastupam najboljeg ortaka na sudu, iako sam pravnik i visim u tom istom sudu po nekom drugom osnovu. Oduzelo mi poslovnu sposobnost™ :(

Link to comment

?

 

Poludio si?

Bošsačuvaj. Nemreš zastupati nikoga na sudu osim ako mu nisi mama, tata, baba, deda, bata, seka ili gosn advokat.

 

Pa makar bio i dr.iur.

Link to comment

Četiri hiljade tisuće, u konvertibilnoj valuti po srednjem kursu majčine banke na dan uplate.

 

Tri puta proglašavano neustavnim od za to nadležne institucije i tri puta bratstvo za te odluke nije čulo™. Deep underworld, rekoh već negde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...