Jump to content
IGNORED

Da li placate porez na imovinu?


yolo

Da li placate godisnji porez na imovinu?  

45 members have voted

  1. 1. Da li placate godisnji porez na imovinu?

    • Da
    • Ne
    • Placao sam ali razmisljam da prestanem
    • Nisam placao ali cu poceti


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    23

  • Tribun_Populi

    23

  • Pontijak

    19

  • Dr Arslanagić

    12

Jbte ja mislio ovaj forum neko jezgro drustvenog otpora kad ono sve to podjarmljeno i iskorisceno do kraja.... ;)

 

 

Pa zavisi kako definises drustveni otpor, moji placaju uredno, ali kad im je npr prosle godine stigao niotkuda tri puta veci racun isli su da larmaju pa je vraceno na normalu.

Link to comment

Jbte ja mislio ovaj forum neko jezgro drustvenog otpora kad ono sve to podjarmljeno i iskorisceno do kraja.... ;)

 

zezaj ti zezaj :lolol:  forum je porastao i odrastao malo, dok su forumasi bili mladi bili su i buntovnici, istina nisu bojkotovali placanje racuna jer su bili djaci i studenti :D ali su ipak bili deo drustvenog otpora i eto na sta je to ispalo, od cede chadahh i tako dalje i tako dalje plus sto je ovo sada do perfekcionizma razvijena pljackaska drzava tako da mi je situacija otimanja vredne nekretnine zbog neplacenog poreza plus kamate uz saradnju privatnih izvrsitelja, sudova i poreskih sluzbenika sasvim realna mogucnost

Link to comment

Pa tim bolje ako nije. Mada bar jedan koga posredno znam jeste.

Bar jedan sa kojim živim nije... :) I još jako puno njih.

 

Ali, da ima ološa, ima.

 

A to, kako Pontijak zamišlja posao izvršitelja, nije ni blizu.

Link to comment

A to, kako Pontijak zamišlja posao izvršitelja, nije ni blizu.

 

priznaj da si pristrasan i samim tim neobjektivan te se tvoje misljenje ne moze uvaziti :P

 

eto, ja sam gledao holivudske filmove, hajde navedi makar jedan film u kojem je privatni izvrsitelj pozitivan junak :bee:

Edited by Pontijak
Link to comment

Bar jedan sa kojim živim nije... :) I još jako puno njih.

 

Ali, da ima ološa, ima.

 

A to, kako Pontijak zamišlja posao izvršitelja, nije ni blizu.

 

 

Pa imam ja jednu drugaricu koja je to nesto malo radila jedno vreme, al ona je pravnik. Opet ovaj neki drugi na koga su mi poznanici naleteli je iz specificnog bekgraunda, a opet vrlo uklopljen u BGu.

Link to comment

Pa imam ja jednu drugaricu koja je to nesto malo radila jedno vreme, al ona je pravnik. Opet ovaj neki drugi na koga su mi poznanici naleteli je iz specificnog bekgraunda, a opet vrlo uklopljen u BGu.

Da bi neko bio izvršitelj, mora biti pravnik, položiti vrlo zajeban ispit, ljudi sa pravosudnim, koji je isto zajeban su takođe u prednosti bili, prilikom imenovanja.

 

To je ozbiljan i zajeban, pre svega pravni posao, za one koji hoće da rade pošteno.

 

Za one koji funkcionišu na drugim™ osnovama, neka druga pravila važe...

Link to comment

ne random drzavna odmazda nego random zakonito otimanje imovine, stan na dobroj lokaciji koji moze da postane plen tako sto ce se nakarikati jezive kamate pa sudska prodaja na namestenoj licitaciji i hopitihop neko dodje do stana po lepoj sumici i tu su dobri i kupac i sudija i sudski izvrsitelj i poreski sluzbenik koji markira pozeljne nekretnine koje imaju teret dugovanja. hajd sto ja to kazem ali kada kaze pametan covek kao beowl, stvarno se ne treba zezati i inatiti sa srpskim molohom, to sto je ovo raspad od drzave ne znaci da je moloh manje opasan kada mu se nadigne

 

+1

Link to comment

čini mi se da je dagmar pomešala privatne izvršitelje i privatne uterivače

 

privatni uterivači pretpostavljam da su sve odrera šljam težak i kriminogena struktura

 

Ovaj je zvanicno izvrsitelj, tako mi i gugl kaze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...