Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Meni u Intesi nisu skinuli ništa ni sa jednog računa, ali to je valjda što imam Magnifico račun koji plaćam 800 dinara mesečno.

Upravo zato.

Meni sa osnovnog uzimaju 220 za odrzavanje i po 30 za svako placanje (osim infostana koji je dz).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Jebote, stvarno skidaju sad i sa deviznog računa. 
- 1,02€ 31. 7.
 
edit: [mention=10]jms_uk[/mention] ja nisam uspeo na androidu.
doduše, nije sama instalacija problem, već aktivacija koja ide preko nekog njihovog portala.

To su i rekli u onom mejlu od pre koji mesec. Moji i majka otac zatvorise (istina prazne) devizne racune kod njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Mnogo se se ukrupnili zaista. Svelo se sve na nekoliko jakih banaka koje podižu cene u nebesa, a kvalitet usluge sve gori.

Edited by mraki
Link to comment

Daleko smo mi od završetka ukrupnjavanja bankarskog tržišta u Srbiji, tek tu slede merdžeri i akvizicije. Još uvek ima više od 20 banaka, a realno nema mesta ni za 10 banaka na tržištu (6-7 poslovnih + 2-3 državne banke za razne namene, tipa PŠ ili Srpske banke).

  • +1 1
Link to comment

Glupo pitanje - devizni racun u intezi nije vezan za karticu ili jeste? Tj. kad se skidaju sredstva sa kartice jel to ide samo sa dinarskog racuna ili mogu i sa deviznog?

Link to comment
Glupo pitanje - devizni racun u intezi nije vezan za karticu ili jeste? Tj. kad se skidaju sredstva sa kartice jel to ide samo sa dinarskog racuna ili mogu i sa deviznog?
Za amex moras licno da uplatis efektivu na tr
Link to comment
Daleko smo mi od završetka ukrupnjavanja bankarskog tržišta u Srbiji, tek tu slede merdžeri i akvizicije. Još uvek ima više od 20 banaka, a realno nema mesta ni za 10 banaka na tržištu (6-7 poslovnih + 2-3 državne banke za razne namene, tipa PŠ ili Srpske banke).
Aik kupuje Sber, Adiko je takodje na prodaju, Expobank takodje...
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 4.8.2021. at 19:57, Milosh76 said:

Od 1.7. naplacuju sve I svasta sve banke, pa I Intesa. Recimo sa deviznog skidaju 1.02e mesecno za odrzavanje

kako je kod komerc banke? pitam za drugaricu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...