Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

moja odiseja sa poshtanskom i penzionerima se nastavlja :rolf:

 

jutros su oboje dobili debitne vize za elektronsko placanje, poshtanske crvene, na kucnu adresu, u ful opremi, bez da se iko seca da su to trazili ili da ih je neko pitao.

 

nema shanse ni da sam ja trazila u neznanju, poshto sam prchkala elektronski samo po kevinom rachunu, pa ako sam pokrenula neku automatiku, po caletovom nisam nishta.

 

ja nisam pametna sa tom bankom.

 

 

ali! otkrila sam sama da imam namenski rachun za akcije, shto mi na primer nije palo na pamet da bi trebalo da imam :isuse:

Edited by gospa buba
Link to comment

Ako se salje kinta sa racuna u postanskoj stedionici online na racun drugog fizickog lica u drugoj banci - da li treba nesto osim broja tog racuna i 289 sifre placanja?

 

Moze da se ostavi prazno model i poziv na broj?

Link to comment
27 minutes ago, jms_uk said:

Ako se salje kinta sa racuna u postanskoj stedionici online na racun drugog fizickog lica u drugoj banci - da li treba nesto osim broja tog racuna i 289 sifre placanja?

 

Moze da se ostavi prazno model i poziv na broj?

 

Da, nema šta tu da upisuješ. I popuni tekstualni deo uplatnice sa leve strana: ko šalje novac, svrha plaćanja i adresa primaoca. U principu tu može bilo šta da se napiše ali bolje da su tačni podaci. 

I potvrdi da nalog ide hitno. 

Link to comment

ja ne mogu da mrdnem sa ovim pokusajem da matori dobiju kartice na kucnu adresu:

 

Poslednji odgovor:

 

Quote

 

Поштовани,

 

Ако не успевате да ступите у контакт са Позивним центром,можете да наручите нове картице преко интернет адресе Поштанске штедионице.

 

 

 

Mislim da sam razmenio vec 4-5 poruka sa Sluzbom za izdavnje i aktivaciju kartica, dao im brojeve racuna, podatke, napisao da ne mogu da dobijem pozivni centar i da zelim da podnesem molbu/zahtev za slanje kartica na kucnu adresu i oni me posle svega upucuju da narucim kartice preko internet adrese Postanske stedionice.

 

Pa sta im je ta internet adresa? Vec sam slao preko njihove elektronske forme, razmenjivao poruke mejlom na mejl te sluzbe, sta mu je to internet adresa i sta treba da uradim, stvarno mi nije jasno. Ja na sajtu ne vidim proceduru, niti neki zahtev za slanje kartica na kucnu adresu koji se moze popuniti, ako neko orkrije tu alibabinu pecinu, nek okaci ovde link ili objasni postupak, bio bih zahvalan.

Ovo je stvarno nemoguca misija. Ne kapiram, hocu li tom operateru, ako ga ikad dobijem, da sricem brojeve racuna i ostale podatke preko telefona, pa ce on da pokrene proceduru umesto da pokrenu oproceduru na osnovu podataka koje sam im poslao u mejlu.

 

 

Link to comment
27 minutes ago, Nesh said:

ja ne mogu da mrdnem sa ovim pokusajem da matori dobiju kartice na kucnu adresu:

 

Poslednji odgovor:

 

 

Mislim da sam razmenio vec 4-5 poruka sa Sluzbom za izdavnje i aktivaciju kartica, dao im brojeve racuna, podatke, napisao da ne mogu da dobijem pozivni centar i da zelim da podnesem molbu/zahtev za slanje kartica na kucnu adresu i oni me posle svega upucuju da narucim kartice preko internet adrese Postanske stedionice.

 

Pa sta im je ta internet adresa? Vec sam slao preko njihove elektronske forme, razmenjivao poruke mejlom na mejl te sluzbe, sta mu je to internet adresa i sta treba da uradim, stvarno mi nije jasno. Ja na sajtu ne vidim proceduru, niti neki zahtev za slanje kartica na kucnu adresu koji se moze popuniti, ako neko orkrije tu alibabinu pecinu, nek okaci ovde link ili objasni postupak, bio bih zahvalan.

Ovo je stvarno nemoguca misija. Ne kapiram, hocu li tom operateru, ako ga ikad dobijem, da sricem brojeve racuna i ostale podatke preko telefona, pa ce on da pokrene proceduru umesto da pokrenu oproceduru na osnovu podataka koje sam im poslao u mejlu.

 

 

jel to ovo?

https://info.posted.co.rs/izdavanje-kartica.html

isključi adblock

Link to comment
27 minutes ago, gospa buba said:

kazem ti, moji dobishe debitne za internet na kucnu adresu, kunu se da nisu trazili emoji38.pngol:

sent from bubamoto
 

 

I ja se nadam da ce to biti slucaj, ali rekoh da urdim sve sto je do mene. Mogle su ove sluzbe da mi odgovre da ce kartice za starije biti poslate na kucnu adresu, ali avaj.

 

@slepa živana  Za moje ne znam, nisam proveravao stanje, a izvestaj o uplatama i isplatama im jos nije stigao, podigao sam 20000 (da ne isprobavam ono povecanje limita), ali moja bolja polovina rece da je njen otac dobio 4000. On prima penziju u Intesi.

Link to comment
21 minutes ago, Nesh said:

 

@slepa živana  Za moje ne znam, nisam proveravao stanje, a izvestaj o uplatama i isplatama im jos nije stigao, podigao sam 20000 (da ne isprobavam ono povecanje limita), ali moja bolja polovina rece da je njen otac dobio 4000. On prima penziju u Intesi.

 

Just now, renne said:

jesu, svi su dobili 4000 kao posebnu uplatu

 hvala hvala

 

moja baba tvrdi da joj je poštar doneo celu penziju na kuću, ali nije bilo te 4000. dosta je stara pa nije baš pouzdao sve što govori... a meni se učinilo da su neki forumaši pisali da im roditelji nisu primili tu pomoć, pa sam htela da proverim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...