Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

4 minutes ago, jms_uk said:

I, naravno, na dan kad sam aktivirao onlajn placanje i platio mamin MTS racun, kod MTS-a proradilo i placanje karticama (posle godinu i nesto dana)

 

 

aaa, vidim. kako si aktivirao? telefonom ili preko sajta?

Link to comment
 
Postanska preko sajta, odmah.
 
Inteza preko telefona, dan i po.
jel ima neka putanja na sajtu, ne znam shta da gledam. ja sam u stvari duduk za onlajn banke :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

jel ima neka putanja na sajtu, ne znam shta da gledam. ja sam u stvari duduk za onlajn banke :isuse:

sent from bubamoto
 

 

Posle logovanja u homebanking:

 

Korisnici Homeb@nking sistema mogu se samostalno prijaviti za uslugu plaćanja SMS KOD-om u opciji SMS KOD/REGISTRACIJA.
Nakon uspešne prijave (i prijema SMS poruke o registraciji) možete odmah plaćati račune i koristiti sve usluge sistema.

 

ETA: Posle stigne ovaj SMS:

 

Uspesno ste se prijavili za usluge internet bankarstva SMS kodom. Banka Postanska stedionica A.D.

Edited by jms_uk
Link to comment

Poslao sam mejl Postanskoj stedionici. napisao sam da kartice isticu maja, da su roditelji stari, slabo pokretni, da vazi i verovatno ce vaziti zabrana kretanja za straije od 65 godina u dogledno vreme i pitao da li mogu da dostave kartice na kucnu adresu, kakva je procedura i sta nam je ciniti.

 

Odgovorili sledece:

Način dostave:

Banka je primila i uzela u razmatranje Vaš zahtev, a odgovor na isti biće Vam dostavljen u roku od 15 dana od dana prijema zahteva.

U slučaju da Banka ne može da dostavi odgovor u roku od 15 dana, iz razloga koji ne zavise od njene volje, rok se može produžiti za najviše 15 dana, o čemu je dužna da Vas pismeno obavesti u roku od 15 dana od dana prijema zahteva, uz navođenje razloga zbog kojih nije moguće dostaviti odgovor u roku, kao i krajnji rok u kome će odgovor biti dostavljen.

S poštovanjem,

 

E sada, nadam se da ovo sto pise "nacin dostave" znaci da su procitali pismo i da zaista razmatraju moj "zahtev" i smatraju da sam podneo zahtev za dostavu na kucnu adresu, a da ovo nije automatski odgovor (uzeli u razmatranje, odgovrice u roku od 15 dana) koji svima salju nevezano za problem.

 

Ajd videcemo, javicu ovde sta je bilo. Ako bude nesto.

 

 

Link to comment
On 9.4.2020. at 22:08, jms_uk said:

 

Posle logovanja u homebanking:

 

Korisnici Homeb@nking sistema mogu se samostalno prijaviti za uslugu plaćanja SMS KOD-om u opciji SMS KOD/REGISTRACIJA.
Nakon uspešne prijave (i prijema SMS poruke o registraciji) možete odmah plaćati račune i koristiti sve usluge sistema.

 

ETA: Posle stigne ovaj SMS:

 

Uspesno ste se prijavili za usluge internet bankarstva SMS kodom. Banka Postanska stedionica A.D.

jeeej, tenksic, uspela da sama sebi prebacim 100 dinara na jednu stranu i vratim 200 na drugu, chisto da lakshe uporedim brojeve. valjda ne gleda neko kako se igram :lolol:

Link to comment

Super!

 

Ja sam majci uspeo da aktiviram online banking kod Raiffeisen-a, a kod postanske stedionice ne moze Home Banking ako se nema LIB, ali kazu da moze Mob applikacija. Za sada smo uspeli da dobijemo pola informacija potrebnih za aktivaciju - valjda ce i drugi deo da stigne uskoro.

Link to comment
Moj brat je danas aktivirao u Intezi, bez odlaska u banku.

Samo registraciju ili i omogucavanje placanja?

Posto oni to mislim vide odvojeno.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Super!

 

Ja sam majci uspeo da aktiviram online banking kod Raiffeisen-a, a kod postanske stedionice ne moze Home Banking ako se nema LIB, ali kazu da moze Mob applikacija. Za sada smo uspeli da dobijemo pola informacija potrebnih za aktivaciju - valjda ce i drugi deo da stigne uskoro.

lib moze da se naruchi na kucnu adresu (za razliku od pina, koji ne moze nego mora kartica).

Link to comment

I plaćanje, baš je jutros platio nešto. Imao je račun u Intezi, ali nije bio bio registrovan za online plaćanje. Ispratio je proceduru, dobio LIB SMS-om i platio prvi račun danas.

Edited by napadaj
Link to comment
lib moze da se naruchi na kucnu adresu (za razliku od pina, koji ne moze nego mora kartica).

Njoj rekli preko tel. da ne moze LIB da dobije.

A kad se proba online, pise da je deponovan u banci.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
I plaćanje, baš je jutros platio nešto. Imao je račun u Intezi, ali nije bio bio registrovan za online plaćanje. Ispratio je proceduru, dobio LIB SMS-om i platio prvi račun danas.

Super. Zaboravih da pomenem da su mi rekli da ce morati da se dodje u banku da se potpise taj zahtev kad sve ovo prodje.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
5 minutes ago, jms_uk said:


Njoj rekli preko tel. da ne moze LIB da dobije.

A kad se proba online, pise da je deponovan u banci.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

mozda zbog vanrednoga stanja. nije sachuvala papiric sluchajno :unsure:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...