Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Rođak radi u pošti, odradio je to ovlašćenje za roditelje. Mogu sutra (odnosno danas, ali u neko pristojnije vreme) da ti proverim šta treba, ako neko ne odgovori u međuvremenu...

Link to comment

Rukom napisala keva podatke njene i moje broj racuna, adresa, broj LK, JBMG i koliko para podizes.

To su ptihvatili, a za sledeci put dali neki njihov formular za jednokratno ovlascenje.

I naravno sve dokumente sam predao na proveru.

Link to comment
Meni je službenica tražila da skinem masku da bi mogla da "sravni" moju LK.
I ja sam na to racunala, pa sam na levoj stavila dve rukavice da prvu bacim ako trazi da skinem masku. Nije trazila, doduse u banci.
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.3.2020. at 4:19, Lena said:

Rođak radi u pošti, odradio je to ovlašćenje za roditelje. Mogu sutra (odnosno danas, ali u neko pristojnije vreme) da ti proverim šta treba, ako neko ne odgovori u međuvremenu...

 

Kvotujem te posto imas rodjaka u posti, izvini, a hocu da pitam da li neko zna sta se desava sa istekom kartica. Mojim matorima je rok vazenja kartice u Postanskoj stedionici 05/20, dakle maj, isto i na mojima karticama za njihove racune za koje su me ovlastili.

Dakle, pretpostavljam da vaze do kraja maja, matori imaju 80,5 i 88,5 i i ovako nisu preterano pokretni, naprotiv, a imaju i zabranu kretanja, te tesko da ce moci da odu da preuzmu kartice (uzgred, nadam se da stedionica obavestava na vreme korisnika, da ne treba mi sami da idemo tamo).

 

Jel imao neko slican slucaj, kakva je procedura, ako necu moci da podizem novac sa njihovih racuna (sada to radim na bankomatu svojom karticom) starom karticom to ce biti bas veliki problem.

 

Hvala unapred na eventualnim informacijama.

 

Edited by Nesh
Link to comment

poshtanska automatski pravi nove kartice i obaveshtava pismom, skoro mesec dana ranije, da su gotove i od kad moze da se dodje po njih. moguce je da ce za 65+ organizovati neshto, jer su npr online banking relaksirali da moze telefonom da se aplicura za 65+, ostali moraju da dodju. te tvoje kartice vazice ceo maj, tako da tvoj problem, ako ga bude, startuje od 1 juna.

 

edip. za onlajn se kanim da navedem kevu da to odradi, ali nikako...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

@Nesh

Pitala ga. Kaže da bi najverovatnije trebalo da im pošalju kartice na kućnu adresu, ali sutra će proveriti sa koleginicom koja radi na tome, pa će mi reći. Kad mi kaže, javljam.

Link to comment
poshtanska automatski pravi nove kartice i obaveshtava pismom, skoro mesec dana ranije, da su gotove i od kad moze da se dodje po njih. moguce je da ce za 65+ organizovati neshto, jer su npr online banking relaksirali da moze telefonom da se aplicura za 65+, ostali moraju da dodju. te tvoje kartice vazice ceo maj, tako da tvoj problem, ako ga bude, startuje od 1 juna.

 

edip. za onlajn se kanim da navedem kevu da to odradi, ali nikako...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Hvala za ovaj info - kazacu roditeljcima da aktiviraju to.

 

Da li ima neko taj tel. broj pri ruci?

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...