Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

25 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ali valjda nećete morati ponovo da trkeljișete papire...



... Shiit has hit the fan...
 

 

 

hoce u nekom narednom procesu prodaje, ako ovaj bude neuspesan. generalno, svim konsultantima bi to odgovaralo. :D

Link to comment
On 6.12.2019. at 10:47, vookela said:
On 5.12.2019. at 21:37, jms_uk said:
Da li postoji neka banka koja ima osnovni racun koji nema troskove kada nema koriscenja racuna?

Telenor...neki osnovni paket, imas na sajtu detalje sta obuhvata.

 

Bi nekada.Od 01.10 150din mesecno

Link to comment
  • 2 weeks later...

Već nekoliko meseci, tačnije od septembra, Kombank mi ne naplaćuje održavanje TR (mislim da se zove Aktiv, 310 din). Nekim poslom u banci, onako usput pitam bankarku, da li je greška ili ne, nije da se žalim ali ne bih voleo da mi to naplate posle nekoliko meseci sve odjednom, kaže ne, ne, dobro je što ste rekli sigurno je greška proverim pa javljam. I javi se posle nekog vremena, kaže znate šta vi ste sada 1A klijent (ili tako nešto slično), to vam je bolje nego da ste VIP, ne naplaćuje vam se održavanje. Ok devojko, a koje su ostale pogodnosti tog mog novostatusa, kaže pa to, ne naplaćuje se mesečno održavanje. 

Nadam se da ih neće prodati :blush:

 

Inače sada su takvi bez premca: nema održavanja, nema naknada za online transakcije

Link to comment
3 hours ago, Spirit said:

Nadam se da ih neće prodati :blush:

Prema informacijama koje mi imamo, najverovatnije nema ništa od prodaje. Sve ovo je krajnje nezvanično, naravno, svakakva iznenađenja su moguća...

 

Javljam kada budem imao više informacija, tj. kada informacije budu pouzdanije...

Edited by Ayatollah
Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

Prema informacijama koje mi imamo, najverovatnije nema ništa od prodaje. Sve ovo je krajnje nezvanično, naravno, svakakva iznenađenja su moguća...

 

Javljam kada budem imao više informacija, tj. kada informacije budu pouzdanije...

Ja danas dobio jak info iz jedne™ domace firme da racunam da sam se sledece godine sjebao jer im ulazi Komercijalna u konsolidivani bilans i da cemo da umremo dok to sve ne sravnimo sa ostalim proizvidnim, poljoprivrednim i trgovackim firmama datog holdinga...

 

Iskreno, nadam se da si ti u pravu, imam ionako posla preko glave, samo mi još to fali...

 

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ja danas dobio jak info iz jedne™ domace firme da racunam da sam se sledece godine sjebao jer im ulazi Komercijalna u konsolidivani bilans i da cemo da umremo dok to sve ne sravnimo sa ostalim proizvidnim, poljoprivrednim i trgovackim firmama datog holdinga...

 

Iskreno, nadam se da si ti u pravu, imam ionako posla preko glave, samo mi još to fali...

 

 

Možeš da kažeš toj domaćoj firmi da još od ranije kruži informacija da oni NIKAD neće kupiti KMBN, bez obzira na to koju ponudu daju. I ovo je na nivou rekla-kazala, naravno...

Link to comment
3 hours ago, Ayatollah said:

Možeš da kažeš toj domaćoj firmi da još od ranije kruži informacija da oni NIKAD neće kupiti KMBN, bez obzira na to koju ponudu daju. I ovo je na nivou rekla-kazala, naravno...

Zanimljivo... Ovo bi bilo da treći put u poslednjih 2 godine ispale finog gospodina na čelu firme za veliku kupovinu... NIje da mi ga je žao, naprotiv, ali tako se ne vraćaju usluge koje su činjene pre 7-8 godina...

 

Pošto je fini nosač kovčega već prošao kroz šlog zbog druge ispale mogao bi zbog treće da potraži pravdu na neki nekonvencionalan način... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...