Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Već tri sata status unetih naloga je: "u obradi". Zaglavilo opet nešto. Dobro, valjda će da se izvrše do 15.

Prolazi unos naloga preko mbankinga.

 

Mailovi im def. ne rade kako treba. Ako su i to sjebali, e svaka im čast.

 

Link to comment

Dzebiga, radili smo projekte za razne banke, Vojvodjanska je pri dnu sto se tice lakocemo™ pristupa dok RF ubedljivo ima najorganizovaniji IT.

 

A postoje i banke, da ih ne imenujem, koje su dozvolile da im citavi IT odseci odu u jednom danu.

Link to comment

Sećam se vremena masovne popularnosti UPPR-ova pre 5-6 godina, jedino Raiffeisen banka nije davala idiotske kredite firmama za koje je bilo jasno da nema šanse da ih vrate. Gotovo svi ostali su radili to, uključujući Intezu, SoGe, UniCredit i Erste. Samo Raiffa tu nije bilo. Deluje da su najozbiljnija banka ovde.

Edited by napadaj
Link to comment

To davanje kredita nema veze sa ekonomijom, nego sa politikom... To nijedna banka nije htela da da, ali su sve bile zamoljene™ da to urade...

 

E sad, zašto RF nije zamoljena, ili nije udovoljila zamolnici, drugi je par čarapa, i ima verovatno istio tako veze sa politikom, a ne sa poslovanjem banke, u užem smislu... Ne sede u upravnim odborima banaka baš kopletni idioti, da ne znaju da su to bačene pare...

Link to comment




 
A postoje i banke, da ih ne imenujem, koje su dozvolile da im citavi IT odseci odu u jednom danu.
nije to chudno, veliki izdavach nauke (!), nature, otpustio je onomad sam ceo ajti, jer skupo a i shta moze da se desi :isuse: :rolf:

mislim da su mesec dana bili i bez mejlova, tako neshto.



sent from bubamoto

Link to comment

Čuo sam iz više izvora krajnje neproverene informacije da će sve ponude za Komercijalnu banku biti odbijene, osim ako neko od ponuđača ne da baš neku sumanutu ponudu koja znatno odskače od onoga što se očekuje kao ponuda (400-450 miliona evra).  

Link to comment
Čuo sam iz više izvora krajnje neproverene informacije da će sve ponude za Komercijalnu banku biti odbijene, osim ako neko od ponuđača ne da baš neku sumanutu ponudu koja znatno odskače od onoga što se očekuje kao ponuda (400-450 miliona evra).  
Ali valjda nećete morati ponovo da trkeljișete papire...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...