Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Malo je off, ali da li povremeno zapisujete stanje na računima ili verujete banci?

Ja recimo, dok ne otvorim mbanking app nemam pojma kolko ima, i da mi neki insajder skine 10000 npr., a da ne ostane trag meni uočljiv u app, ne bih provalio.

Koja bi bila dobra praksa, da li da se radi SS na dnevnom nivou?

Послато са LEX820 помоћу Тапатока

Послато са LEX820 помоћу Тапатока

Link to comment

U domaćim ebankinzima ne radi lepo ni sortiranje pregleda transakcija, ne znam koliko bi se usrećio slikanjem ili skidanjem stanja na dnevnom nivou. Ja svoju kontrolu mahom vršim putem sms izveštaja o plaćanju. Povremeno uporedim prethodno stanje i vidim da li se slaže i to je to. 

Inače ne ide to sa krađom od strane radnika baš tako lako, to ne vole ni banke 😊 Bagove gledaju da ispeglaju što pre i da bude čisto. Ne brini.

Link to comment
Quote

Zelimo da Vas obavestimo da je Telenor banka, 10. oktobra 2019, promenila poslovno ime u Mobi Banka ad Beograd. Vasi brojevi racuna, platne kartice i svi drugi proizvodi i usluge koje koristite ostaju nepromenjeni. Novi nazivi mobilne i veb aplikacije banke bice Mobi Banka. Uskoro mozete ocekivati da ce biti potrebno da azurirate Vasu mobilnu aplikaciju. I dalje nas mozete pronaci u svim Telenor prodavnicama. Za detaljne informacije posetite nas na www.mobibanka.rs

 

Edited by levi
Link to comment

Vidim da sajt SoGe vodi na neki novi domen otpsrbija.rs i da se zovu otp banka, a otp je predhodno prestao kod nas da postoji pod tim imenom, i postao Vojvodjanska banka (sa otp logom).

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...