Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

ne znam za bankomat ali sam se juce dugo zajebavao sa ebanking sistemom dok nisam provalio da se interni prenos sa deviznog na dinarski sada radi preko "menjacnice".

nadam se da ce se dici na noge jer je Erste jedina banka sa kojom imam dobra iskustva.

Link to comment
16 minutes ago, maheem said:

ne znam za bankomat ali sam se juce dugo zajebavao sa ebanking sistemom dok nisam provalio da se interni prenos sa deviznog na dinarski sada radi preko "menjacnice".

nadam se da ce se dici na noge jer je Erste jedina banka sa kojom imam dobra iskustva.

Imam neke inside info, ovo što su uradili je poprilična glupost, kasnili su sa razvojem godinu i 5 meseci, uložili jako puno, a sve je otiušlo po kurcu... Jako sam revoltiran, trebao mi keš za sutra, nigde ne mogu da dignem... A redovi su katastrofa...

 

Budali koja je osmislila da neće biti istorije računa posle migracije, želim sve najgore u poslovnom životu...

  • +1 3
Link to comment
48 minutes ago, radisa said:

Budali koja je osmislila da neće biti istorije računa posle migracije, želim sve najgore u poslovnom životu...

 

Mozda dodaju naknadno. Ne verujem da u brisali.

 

Bilo bi lepo da neko odradi ovakav report posle faila:

 

https://www.tsb.co.uk/news-releases/slaughter-and-may/slaughter-and-may-report.pdf

 

Inace Erste ima ubedljivo najbolji software ovde u AT. ( i web i aplikacije)

 

 

Edited by bags
Link to comment
52 minutes ago, radisa said:

Imam neke inside info, ovo što su uradili je poprilična glupost, kasnili su sa razvojem godinu i 5 meseci, uložili jako puno, a sve je otiušlo po kurcu... Jako sam revoltiran, trebao mi keš za sutra, nigde ne mogu da dignem... A redovi su katastrofa...

 

Budali koja je osmislila da neće biti istorije računa posle migracije, želim sve najgore u poslovnom životu...

Daaaaa, nestalo sve iz istorije :frust:

Link to comment
7 minutes ago, bags said:

 

Mozda dodaju naknadno. Ne verujem da u brisali.

 

Bilo bi lepo da neko odradi ovakav report posle faila:

 

https://www.tsb.co.uk/news-releases/slaughter-and-may/slaughter-and-may-report.pdf

 

Inace Erste ima ubedljivo najbolji software ovde u AT. ( i web i aplikacije)

 

 

 

 

Migrirali su na novi sistem, i prva transakcija je prenos stanja, sa starog sistema... I ništa pre toga... Sad kad mi treba nako plaćanje da uradim sa nekim računom od ranije, moram da tražim po izvodima...

 

I to su migrirali na jebeni T24, koji nema bazu neko čita iz fajlova... Kad uvedeš to govno za CORE treba ti još 5 softwera da bi radila banka kako treba... Mene jako zanima, kako oni navuku nekog da TO uzme...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
13 hours ago, radisa said:

Imam neke inside info, ovo što su uradili je poprilična glupost, kasnili su sa razvojem godinu i 5 meseci, uložili jako puno, a sve je otiušlo po kurcu... Jako sam revoltiran, trebao mi keš za sutra, nigde ne mogu da dignem... A redovi su katastrofa...

 

Budali koja je osmislila da neće biti istorije računa posle migracije, želim sve najgore u poslovnom životu...

Ovo je uradio OTP-Vojvodjanska merge, samoubijo sam se vise puta.

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Mene jako zanima, kako oni navuku nekog da TO uzme...

 

Na nekom golf terenu ili ako je vise balkanski dil onda hotel sa sponzorusama ...

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, bags said:

 

Na nekom golf terenu ili ako je vise balkanski dil onda hotel sa sponzorusama ...

 

 

Pa jedino tako... Jbt, u Srbiji je to imalo par banaka i svaka se zajebala..  Neverovatno...

Link to comment
13 hours ago, radisa said:

 

I to su migrirali na jebeni T24, koji nema bazu neko čita iz fajlova... Kad uvedeš to govno za CORE treba ti još 5 softwera da bi radila banka kako treba... Mene jako zanima, kako oni navuku nekog da TO uzme...

 

 

Debeli kick-backovi za sve koji su bili bitni u procesu odlučivanja, šta misliš kako. I kod kreditiranja ima toga.

  • +1 1
Link to comment
On 12.5.2023. at 10:49, placenik said:

Ovo je uradio OTP-Vojvodjanska merge, samoubijo sam se vise puta.

Zato sad rade najbolje od svih i sa najboljom aplikacijom. 

Link to comment
On 4. 5. 2023. at 7:55, smooth.Op said:

Meni je ta na mail stigla par sati posle sms.
Razočaran sam novom aplikacijom. Uđe jednom iz deset puta. Skeniranje QR koda ne radi. Nema prethodno realizovanih naloga...
Stara nije bila nešto naročito lepa, ali je radila kao sat.

Mora da se dozvoli pristup slikama na telefonu da bi učitavao QR kod. Ne samo kameri, već i galeriji. 

Link to comment
On 11. 5. 2023. at 21:41, radisa said:

Imam neke inside info, ovo što su uradili je poprilična glupost, kasnili su sa razvojem godinu i 5 meseci, uložili jako puno, a sve je otiušlo po kurcu... Jako sam revoltiran, trebao mi keš za sutra, nigde ne mogu da dignem... A redovi su katastrofa...

 

Budali koja je osmislila da neće biti istorije računa posle migracije, želim sve najgore u poslovnom životu...

ali zar nemas njihov master sa kojim ne placas proviziju na tudjim bankomatima?

Link to comment
Just now, Grunf said:

ali zar nemas njihov master sa kojim ne placas proviziju na tudjim bankomatima?

Imam... Ali, u mom naselju imam samo erste bankomat, a popodne, kad sam se vraćao kući, samo su mi Erste bili pogodni da parkiram i probam da podignem... Digao sma posle, nekako, sa Intezinog, ali to je besmisleno, stvarno...

Link to comment
On 13. 5. 2023. at 15:41, garmonbozia said:

Zato sad rade najbolje od svih i sa najboljom aplikacijom. 

Danas nema teksta u mob appu, kad treba da ide pitanje i yes/no, samo prazan placeholder sa dva zelena dugmeta

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...