Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

Ima beše neka caka sa uplatom sredstava na račun izmedju fizickih lica?

Neko ograničenje, granica preko koje ne bi trebalo ici?

Ja sam ženi uplaćivao dosta velike iznose, niko me nije ništa nikad pitao...

Link to comment
13 hours ago, mraki said:

Ja bih tudjoj ženi uplatio, vrv nije isto. :lolol:
Kontam da me za 50k niko neće pitati…

Mislim da ograničenje u iznosu transfera između fizičih lica ne postoji. U čemu bi bila razlika da podignem neku veću sumu sa mog računa i uplatim ili dam na ruke drugoj osobi u odnosu na elektronski prenos, osim što je jednostavnije.

 

Link to comment

Ja sam zvao svoju banku (Raiff) da pitam isto/slicno
Receno mi je da moze do 10000 eura ali mora poreklo novca da se prijavi, u mom slucaju bi bio kupoprodajni ugovor
Ako je 50k dinara mislim da nema nikakvih problema

  • +1 1
Link to comment

Inteza poslala mejl:
 

Quote

Takođe, sprovodeći u potpunosti inicijativu Narodne banke Srbije o paketu mera u vezi sa naknadama za platne usluge kreirali smo i posebne uslove za korišćenje određenih proizvoda i usluga, koji podrazumevaju i do 30% niže postojeće naknade, kao i ukidanje pojedinih.

Posebni uslovi važe od 1. septembra 2022. do 1. septembra 2023. godine i na ovaj način želimo da pružimo dodatni doprinos očuvanju kvaliteta života i standarda svojih klijenata i lokalne zajednice. :rolf:


Kakvi divni i uviđavni ljudi. :wub:

  • Haha 1
Link to comment
izgleda da se to uvek desi kad skinu pare za održavanje i kamatu pa pošalju 2 poruke

A posto je sad vikend, nece niko to popravljati pre ponedeljka :dry:


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
  • 2 months later...

Pitanje: dobijam novac preko Wise-a. Do početka novembra je sve išlo regularno. Od tada, na devizni račun u banci mi legne 5 EUR-a manje nego što mi Wise kaže da mi stiže. Pitao firmu, kažu nije do nas, to ti je do banke. Čuo se sa bankom, oni sve, kao, proverili, kažu, nije do nas, vi dobijate to što dobijate, i što i sam vidim. Gde je problem odnosno koga da pritiskam? Nije poenta u novcu već u principu. Btw, troškove transakcije banka posebno naglašava tako da nije to.

Link to comment
  • 2 months later...
Quote

AIK Banka potpisala je u četvrtak ugovor o akviziciji sa Eurobank Direktna, čime je postala vlasnik ove banke i jedna od najvećih banaka u srpskoj poslovnoj zajednici.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...