Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Booogami, Intesa rolloutuje staru aplikaciju vec mesecima i iznova i iznova odlaze tacku preseka, tako da ne bih bio bas tolko hrabar da kazem da nece biti haosa :D

 

Ja prešao na novu pre koji mesec i OK šljaka. I Mobi Biz radi dobro. Nisam imao nekih problema

Doduše ja nisam neki zahtevni korisnik...

Edited by Mercuzzio
Link to comment
46 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u najbližu

+1

Al sa dobrim radnicima.

Ja sam zadovoljan sa Erste, imao sam je u prošlom komšiluku, radnice na šalterima su bili fenomenalne, posle su prešle u druge filijale a na njihovo mesto došli smotani i namrgođeni klinci. Al tad smo se i preselili. Ponovo Erste u komšiluku, ponovo super radnice na šalterima i najdivniji čovek koji radi kao obezbeđenje a zapravo je jedan harizmatični šef sale.

Dok su menadžeri Erste filijala kreteni ko ove spodobe iz skupštine

Pre toga sam bio u Intesi, grozomorno iskustvo.

 

 

Edited by maheem
Link to comment
30 minutes ago, radisa said:

RF ukida expoziture i gura sve na bankomate... Pa sad, ko se o MOBI opeče i u Rajf će da dauva...

 

Mani je glavni račun u Erste, i za sad sam poprilično zadovoljan...

Istina. Zato ~0 problema, a ne tačno 0. Ukinuli su mi i fizičkog bankara u ekspozituri i prebacili me na online komunikaciju. Ali i to online radi, odgovara živa žena s druge strane za to malo što mi treba. A rade i šalteri još uvek, mada gurkaju na bankomate. Ovo što @mraki kaže je neminovno. Robotizacija sveeeega...

Edited by jezovuk
Link to comment
34 minutes ago, mraki said:

I ostale će tako, ako već nisu…

 

I ne samo banke, od raznih chat botova i automata u kol centrima pa do samouslužnih kasa u supermarketima, biće nemoguće naći živog radnika. Uskoro ćemo se sa nostalgijom prisećati kasirke iz Maxija koja pita: “kako je komšo?”

Si siguran. Ovde se ljudi groze kada taksista pokušava da razgovara sa njima.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

A kako će drugačije dobijati poverljive informacije iz prve ruke? :fantom:
Dobro, samovozeći taxiji neće baš skoro, ali od samouslužnih kasa nas može samo povećana kradja spasiti, pa da tamo neki menadžer proceni da se ne isplati. Baš je primetna najezda u poslednje vreme.

Edited by mraki
Link to comment
Erste, Raiff
 
edit: a zašto bi prelazio, zbog ove situacije danas ili si i inače planirao?

Planorao sam pošto sam komunicirao povodom nekih paketa i kartica i bilo je baš mučno iskustvo.
Da li zapošljavaju debile ili se prave debili namerno, nemam pojma, a na kraju me baš briga rezultat je isti.
Ništa nisam završio.



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Ja u Intezu uđem jednom u nekoliko godina, samo da pokupim nove kartice. Sve radim elektronski, preko računara i telefona, keš dižem sa bankomata i to je to. Nemam pojma kako će biti kad kredit za stan ili kuću dođe na red, ali zasad nemam primedbi.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

RF ukida expoziture i gura sve na bankomate...

 

Ja sam u Komercijalnoj, ali slaba vajda od ekspozitura, ogromna većina radi do 4 i ne radi vikendom, da ne radim od kuće morao bih da uzimam maltene slobodan dan da bih otišao do banke

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ajd sad u koju banku preći?
Intesa nije u igri.
Dajte predloge



....shiit has hit the fan.

Unicredit ... ima ekspozitura u 63. ima u belvilu, ima u starom merkatoru ... aplikacija solidna, krediti sta znam, odrzavanjw racuna verovatno kao i kod ostalih ... nemam pojma, ja nisam nesto zahtevan korisnik bankarskih usluga

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Ja u Intezu uđem jednom u nekoliko godina, samo da pokupim nove kartice. Sve radim elektronski, preko računara i telefona, keš dižem sa bankomata i to je to. Nemam pojma kako će biti kad kredit za stan ili kuću dođe na red, ali zasad nemam primedbi.

 

O kreditima nemoj ni da razmisljas unapred, kada dodje za to vreme ides u banku koja daje najbolje uslove i najnizu kamatu.

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, mraki said:

I ostale će tako, ako već nisu…

 

I ne samo banke, od raznih chat botova i automata u kol centrima pa do samouslužnih kasa u supermarketima, biće nemoguće naći živog radnika. Uskoro ćemo se sa nostalgijom prisećati kasirke iz Maxija koja pita: “kako je komšo?”

 

hvala bogu i maksiju za samousluzne kase i app-ove. volim kapitalizam s neljudskim likom.

 

imala sam situaciju kao sto je ova sa mobi bankom prosle godine sa crnogorskom ckb. zatekla me u dm-u sa punom korpom i bez kesa. nisam mogla ni da dignem novac na bankomatu. 

takodje je apdejt softvera bio u pitanju.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

+1 za Erste, prešao zbog kredita ali sam od tad vrlo zadovoljan pa ću ostati i kada se to sve završi.

 

Je li se koristi George u Srbiji?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...