Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Verovatno zato sto za VISA karticu moras da podneses zahtev, ne reizdaje se automatski. To je sve zbog promovisanja dina kartica

Edited by Uskebasi
Link to comment
3 hours ago, Uskebasi said:

Verovatno zato sto za VISA karticu moras da podneses zahtev, ne reizdaje se automatski. To je sve zbog promovisanja dina kartica

 

Zvao sam ih baš zbog toga, rekli su mi da je u izradi. Divno, još sutra. :isuse:

Link to comment
On 15.6.2022. at 16:52, Ayatollah said:

 

Ilirika/Erste kombinacija, ili NLB Komercijalna. Izbegavaj Poštansku generalno.

Feedback.   

Nakon što sam izgubio 2 nedelje sa Komercijalnom, završio sve u danu u Erste!

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Intesa produzila zivot staroj mobilnoj aplikaciji :thumbup:

za sada 30.09. ali kakvi su experti u pitanju ne bi mene cudilo da i 2023 docekamo sa ovom koja n puta bolje od nove budzevine...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Novu su sad već solidno ispeglali, ali verujem da je mnogima problem sama instalacija i prelazak, što sigurno stvara dodatne gužve u ekspoziturama…

Edited by mraki
Link to comment

Ja instalirao novu, sve okej. Oko mene se dosta ljudi zeznulo tako što su otvorili staru nakon instalacije nove, pa im se nešto izbrljalo i morali su da zovu banku radi otklanjanja problema.

 

Kod mene sve smooth.

Link to comment

otp me muva da prenesem platu. nude na poklon 3000 dinara. i josh 10 hljada neke ushtede na godisnjem nivou, po sistemu ako onda [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Novu su sad već solidno ispeglali, ali verujem da je mnogima problem sama instalacija i prelazak, što sigurno stvara dodatne gužve u ekspoziturama…

 

Kad sam išao da podignem karticu, pored mene je bilo još jedno troje ljudi koji su došli da im instaliraju aplikaciju. :isuse:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

 

Kad sam išao da podignem karticu, pored mene je bilo još jedno troje ljudi koji su došli da im instaliraju aplikaciju. :isuse:

ukinuli su onlajn bankarstvo za kompjuter. radilo je do kraja juna. ja sam recimo koristila samo to, nikad nisam imala aplikaciju na telefonu. i za aplikaciju i za to što je postojalo za komp morao si da podneseš zahtev lično u ekspozituri.

Link to comment
19 minutes ago, slepa živana said:

ukinuli su onlajn bankarstvo za kompjuter. radilo je do kraja juna. ja sam recimo koristila samo to, nikad nisam imala aplikaciju na telefonu. i za aplikaciju i za to što je postojalo za komp morao si da podneseš zahtev lično u ekspozituri.

Pre je to bila odvojena usluga, sad je jedna - digitalno bankarstvo. Ja nisam imao e banking već samo m banking, sad automatski imam oboje. 
Hteli su da ugase stare verzije i da od 1. jula važi samo to novo, integrisano. Aplikaciju su očigledno produžili, e banking onda nisu.

Trebalo bi da i dalje možeš lako da se prebaciš na novo i koristis i na kompu i telefonu, bez odlaska u banku i podnošenja zahteva…

https://www.bancaintesa.rs/stanovnistvo/digitalno-bankarstvo/migracija.html

Edited by mraki
Link to comment
Radi novo na desktopu i nova app sasvim ok, ali zar ti ne treba nova app da bi se logovao u novo na desktopu (withKey)?

Moja žena izludela sa tom withKey i odustala...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...