Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

e, to. ko prvi prodje kroz sistem neka javlja kako ide dalje.

 

mora se imati login na homebanking prethodno uspostavljen, to imam. meni treba keva da onlajn preusmerava na mene, pa da joj ja podizem. poshto je pinove definitivno junachki pogubila sve, a sad i da ih nadje, ja vishe ne smem da se zezam na bankomatima, jer sam sve ispucala 2x, ne smem da se igram sa trecim :rolf:

Link to comment
29 minutes ago, gospa buba said:

e, to. ko prvi prodje kroz sistem neka javlja kako ide dalje.

 

mora se imati login na homebanking prethodno uspostavljen, to imam. meni treba keva da onlajn preusmerava na mene, pa da joj ja podizem. poshto je pinove definitivno junachki pogubila sve, a sad i da ih nadje, ja vishe ne smem da se zezam na bankomatima, jer sam sve ispucala 2x, ne smem da se igram sa trecim :rolf:

 

Sad dao ocu info pa ce sutra da zove.

 

Vec ima homebanking, samo mu ne radi ta autorizacija placanja.

 

Kad smo kod preusmeravanja, kako ide slanje kinte na neciji racun? Isto preko uplatnica? Koji mi info onda treba od primaoca (oni modeli i pozivi na broj i sl)?

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

i to cesh sve ti prvi :hihi:

 

Hvala :lolol:

 

Tata sutra zove postansku, ja intezu - pa cemo da vidimo ko ce prvi da se autorizuje za autentifikaciju

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

 

Sad dao ocu info pa ce sutra da zove.

 

Vec ima homebanking, samo mu ne radi ta autorizacija placanja.

 

Kad smo kod preusmeravanja, kako ide slanje kinte na neciji racun? Isto preko uplatnica? Koji mi info onda treba od primaoca (oni modeli i pozivi na broj i sl)?

 

Treba ti samo račun primaoca, nema poziv na broj. Šifra plaćanja=289 (transakcije po nalogu građana). Za plaćanje poreza ili infostana su druge šifre. Tekstualn deo uplatnice je nebitan, samo moraš nešto da napišeš. Nalozi do 300.000din, ako se potvrdi hitno, gotovo trenutno legnu na račun primaoca.

Link to comment

Update za Intezu:

 

Iako se zove broj za aktivaciju to ne znaci da ce se odmah dobiti neko ko to zna da radi.

 

U mom slucaju, tek cetvrta operaterka. "Popunjen" je formular, zahtev ce biti obradjen do kraja dana, mozda sutra. Naravno upozorenje na kraju, da kad sve ovo prodje, mora da se dodje u ekspozituru da se potpise sve licno.

 

Bilans za sada: 40 minuta (£6.50) telefoniranja...

Link to comment

@Nesh

Nezvanično, svi rokovi bi trebali da budu produženi do 1. jula, zbog svega ovoga. Nije još stigao dopis, očekuju ga.

Druga opcija je da ti, ako već imaš ovlašćenje, podneseš zahtev da im se kartice dostave na kućnu adresu.

Link to comment
34 minutes ago, Lena said:

@Nesh

Nezvanično, svi rokovi bi trebali da budu produženi do 1. jula, zbog svega ovoga. Nije još stigao dopis, očekuju ga.

Druga opcija je da ti, ako već imaš ovlašćenje, podneseš zahtev da im se kartice dostave na kućnu adresu.

 

Hvala! :)

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
49 minutes ago, jms_uk said:

Dodatni update za @gospa buba

 

Odobrili danas i meni kod inteze - radi i mobilna aplikacija i mToken za placanje online (platih majci neka dva racuna za probu danas).

a poshtanska? jesi uspeo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...