Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da ima gde da se prebaci račun i da mi nije cimanje, sa osobitim zadovoljstvom bih otišao iz mts banke.
Već drugi dan nemam pristup računima, od podrške slaba vajda!c56169b1ba2ccc82f691b0f00514a7ae.jpg

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
2 hours ago, El Guapo said:

Da ima gde da se prebaci račun i da mi nije cimanje, sa osobitim zadovoljstvom bih otišao iz mts banke.
Već drugi dan nemam pristup računima, od podrške slaba vajda!c56169b1ba2ccc82f691b0f00514a7ae.jpg

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 

Tako je to kad imaš račun u nečemu što je banka samo po imenu, zakonska forma.

Link to comment
Dobro mi reče, inače sam poleteo... A jel' ti radi kartica?
Radi zasada, ali na kartici držim min. para i sad ne mogu da prebacim sa drugog računa.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
On 2.10.2018. at 18:08, Frank Pembleton said:

Šta je konkretno ovo "instant plaćanje" što mi došlo od Telenora obaveštenje da će uvesti...

Trebalo bi da možeš da 0-24h plaćaš i da sredstva budu brzo na račun primaoca, podrazumeva se štikliranje hitnog naloga. Iznosi do 300 hiljada.

Link to comment
1 minute ago, čekmeže said:

Trebalo bi da možeš da 0-24h plaćaš i da sredstva budu brzo na račun primaoca, podrazumeva se štikliranje hitnog naloga. Iznosi do 300 hiljada.

Hm...

cenim da će se to posebno naplaćivati...

Ipak ću da sačekam da vidim koliko je to baš "brzo". Nek neko drugi proba..

 

Link to comment

mene i dalje fascinira koliko su ti procesi u banci neatumatizovani. imas online plaćanje koje maltene treba neko ručno da potvrdi/prekuca... 

to je deo novog zakona da platni promet radi non-stop i da nema periodičnih kliringa ? 

Link to comment

Sve je to automatizovano, ali mora biti neko za ne daj bože ako neki servis ili aplikacija zašteka. Ima i sad ljudi čije je radno vreme u platnom prometu do 22.

Odgovor na pitanje je da.

Link to comment
  • 1 month later...

nije mi jasno zbog čega su banke izuzete iz odluke NBS o limitiranju gornje i donje granice kursa?

 

čovek iz inostranstva ne nosi keš sa sobom nego na bankomatu obavlja transakciju. 

Link to comment
1 minute ago, djordje geprat said:

nije mi jasno zbog čega su banke izuzete iz odluke NBS o limitiranju gornje i donje granice kursa?

 

čovek iz inostranstva ne nosi keš sa sobom nego na bankomatu obavlja transakciju. 

Sto sam odgovaras na pitanje koje si postavio

Banke kreditiraju Srbiju, znaci, zavlacenje prstica u njihovu zaradu je no-no

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...