Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

oni se hvale da su ovde još od sedamdesetih, ali sa drugim obimom posla
 
 
 
e
 
Societe Generale Srbija has been present in Serbia since the first office opened in 1977. SGS was the first international bank on the domestic market.  

Pa jesu, imali su "zanimljivu" ulogu za vreme Slobodaaana. Kancelarije u genex apartmanima sakrivena tabla, ko treba da zna znaće...
Link to comment

ako soge ode biću primoran da promenim banku, u intezu mi se ne ide iako tamo imam ameriken karticu

 

šta preporučujete, od usluga mi je bitno da mi stiže sms sa uplatama, isplatama i stanjem na računu

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

Nije ovo gotovo (jos) za SoGe i nije (tako) jednostavno.

 

Za druge preporuke - pa verovatno Unicredit.

ti su mi najbliži, pa će verovatno biti oni

to sam shvatio da je blizina jedan od najbitnijih uslova

 

 

 

@beta kentauri a što ne uc?

Link to comment

Moj ortak imao baš loša iskustva sa UC.
On je stekao utisak da njih rad sa građanstvom ne interesuje previše...
E da i štucao mu je onlajn dosta...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

rajf je zakon osim sto je malo skuplji ali ko je bio u soge to mu nece pasti tesko.

sto se tice sms obavestenja ona funkcionisu besprekorno, jedino sto ne postoji obavestenje o uplati na racun osim po osnovu plate i sl.

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Moj ortak imao baš loša iskustva sa UC.
On je stekao utisak da njih rad sa građanstvom ne interesuje previše...
E da i štucao mu je onlajn dosta...


...shiit has hit the fan....

 

meni u UC nikad online ne štuca, ali nije baš da koristim svaki dan. Nekoliko dana mesečno za plaćanje računa i nikad nije bilo problema.

Pitanje je šta se očekuje od rada sa građanstvom. Imam tamo i kredit ili dva, kreditnu karticu i generalno nisam imao neka loša iskustva, ali sa druge strane nisam ni nešto preterano zahtevan korisnik.

Link to comment

Ja nisam preterano zahtevan korisnik tako da mozda nisam relevantan ali od kad sam se vrnuo u Srbiju koristim intezu i meni je ok. Ima ih na svakom koraku, ne ceka se puno na salterima, usluzni su i znaju poso... Mobilna aplikacija radi takodje sasvim dobro, imaju i onaj net devizni racun itd.. 

Link to comment
 
meni u UC nikad online ne štuca, ali nije baš da koristim svaki dan. Nekoliko dana mesečno za plaćanje računa i nikad nije bilo problema.
Pitanje je šta se očekuje od rada sa građanstvom. Imam tamo i kredit ili dva, kreditnu karticu i generalno nisam imao neka loša iskustva, ali sa druge strane nisam ni nešto preterano zahtevan korisnik.

Očekuje se da se reše problemi sa njihove strane, očekuje da se kad pitaš najobičnija pitanja ne bude "sačekajte molim vas" i ode kod drugog u filijali i nema ga 25 minuta . Očekuje se da kad neko ko je vodio tvoj zahtev za kredit ode u drugi sektor/ filijalu, službenica koja ga zamenjuje, ne kreće "od nule" sa stalnim zapitkivanjem i zvanjem telefonom...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...