Jump to content
IGNORED

Najbolje individualne predstave


ArleKino

Recommended Posts

Famozna Van Gaalova Barcelona, 2 domaće titule i 2 ispadanja u grupi LŠ.

2 titule i 2,5 ispadanja u grupi :D - prosli su prvu grupu 1999-2000. sa Fiorentinom i Arsenalom, ali su nagrajisali u drugoj grupi od Milana i Leedsa zbog Besiktasa.

Link to comment

Nakon što je u okršaju poglavara Franje i generala Tuđmana petardu na Maksimiru fasovao Partizan, Dinamo/Croatia je u idućoj rundi užasnom sudijskom krađom u obje utakmice ispao od Newcastlea. Da je suđenje bilo iole normalno, ostali bismo uskraćeni za onaj hat-trick Asprille protiv Barcelone koji je ovdje okačen. Elem, preselio se Dinamo/Croatia u Kup UEFA, a tamo Grasshoppers predvođen tandemom Moldovan-Türkyilmaz. U Zagrebu je objektivan rezultat bio 8:2 za Modre™ no završilo je 4:4, tim Marijana Vlaka je sam sebi zabijao golove (mislim da su dali dva autogola).

 

U revanšu, međutim, Igor Cvitanović igra utakmicu karijere - hat-trick, predasistencije™ za penale Prosinečkog i iznuđen crveni karton Grena. Grasshoppers je tako fasovao petardu, a Cvitanović kao malo ko dobija čistu desetku u Sportskim Novostima za svoj nastup.

 

Link to comment

Nakon što je u okršaju poglavara Franje i generala Tuđmana petardu na Maksimiru fasovao Partizan, Dinamo/Croatia je u idućoj rundi užasnom sudijskom krađom u obje utakmice ispao od Newcastlea. Da je suđenje bilo iole normalno, ostali bismo uskraćeni za onaj hat-trick Asprille protiv Barcelone koji je ovdje okačen. Elem, preselio se Dinamo/Croatia u Kup UEFA, a tamo Grasshoppers predvođen tandemom Moldovan-Türkyilmaz. U Zagrebu je objektivan rezultat bio 8:2 za Modre™ no završilo je 4:4, tim Marijana Vlaka je sam sebi zabijao golove (mislim da su dali dva autogola).

 

U revanšu, međutim, Igor Cvitanović igra utakmicu karijere - hat-trick, predasistencije™ za penale Prosinečkog i iznuđen crveni karton Grena. Grasshoppers je tako fasovao petardu, a Cvitanović kao malo ko dobija čistu desetku u Sportskim Novostima za svoj nastup.

 

 

Tadašnja Croatia je bila space shuttle za ovaj Dinamo.

Tad ih je izbacio Atletico Madrid.

Link to comment

Najezio sam se gledajuci vecinu klipova ali Ronaldinjo protiv Reala je ubedljivo najjaca partija jednog igraca ikad. Ne vidi se to na onom kratkom snimku, covek je bukvalno pri svakom kontaktu s loptom izvodio magiju :Hail: Najbolji i najzabavniji igrac u zadnjih 20 i kusur godina, pa onda Ronaldo, Zidan, Rivaldo, Del Piero i ta ostala ekipica.

Link to comment

Tadašnja Croatia je bila space shuttle za ovaj Dinamo.

Tad ih je izbacio Atletico Madrid.

 

+1000

 

Protiv Atletica su u Zagrebu odigrali možda i najboljih 60 minuta nekog hrvatskog kluba u Evropi poslije rata. Vodili su 1:0 (Mujčin), stvarali šanse, a Pižonov imenjak i prezimenjak je promašio "mrtvaca" za 2:0. Caminero je izjednačio u Zagrebu, zabio za pobjedu Atletica u Madridu i to je bilo to. Atleticu je zbog ozljede falio Vieri, a Croatiji/Dinamu Marić kojeg je u najboljim danima karijere razvalio Saša Paska na Kantridi.

 

Thierry Henry na Olimpicu preokreće utakmicu protiv Rome majstorskim hat-trickom. Oba tima su ispala u drugoj grupnoj fazi Lige prvaka (Ajax i Valencia prošli dalje).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...