Jump to content
Singer

Tako je govorio Vulin (topik o uzgoju podguznih muva)

Recommended Posts

slepa živana

jbt ovako ni ja ne zamišljam rat

fonTelefon
3 hours ago, Apollo Creed said:

ECKOaM4WsAEGkXO.jpg:large

Samo je njegova Sluzba vec razbucana na Kosovu sa tim letecim tenkovima.  Crvene beretke su imali slican model helikoptera pre dvadeset godina. Prodavci magle.

Caligula

Pa majku ti jebem i tebi i Jezdicu i Bregovicu, govnare.

"To mogu samo hrabri i nezavisni ljudi, koji imaju svoju glavu, svoje karijere i nezavisni su od tajkuna i bilo koga", rekao je Vučić za TV Prva.

Sto je najgore, kada ovaj padne gmizavci ce i dalje ostati kao i Raznatoviceva sto je ostala neke javne licnosti, neki kurci koji nesto znace u ovoj usranoj emlji. Nabijem vas sve na qratz. Koji mi je pa citam ovo govno od coveka

Milošica

Lečić ili Jezdić? 😊

Caligula
Posted (edited)

Tebi nedostaje neka grupa neurona verovatno, ako poredis Lecica sa ovim podguznim muvama.

Svi su isti kad se lobotomiran

Edited by Caligula

Milošica

Lakše malo.

Jezdić je kreten sa onom homo pričom,ali nije on u podguzna muva fazonu.Dobio je novac i za to je odradio posao,koji i jeste njegov poziv.Isto bi uradio i da ga neko drugi pozove.Čovek je skroz van ovog dnevnopolitičkog fazona.Sve ovo nikako ne znači da ga gotivim,samo konstatujem.

Jesam jako mlad,ali bio sam sa raznim slojevima ljudi,pa mogu da provalim neke stvari.Deluje mi da se ovde dosta ljudi kreće u jednom sloju,i da s toga gleda na stvari kroz jedne naočare,a nije baš sve tako jednostavno.

ZerrorR
11 minutes ago, Milošica said:

Lakše malo.

Ne znam, brate, koja je cena obrazu? 

Aion
Posted (edited)
17 minutes ago, Milošica said:

Lakše malo.

Jezdić je kreten sa onom homo pričom,ali nije on u podguzna muva fazonu.Dobio je novac i za to je odradio posao,koji i jeste njegov poziv.Isto bi uradio i da ga neko drugi pozove.Čovek je skroz van ovog dnevnopolitičkog fazona.Sve ovo nikako ne znači da ga gotivim,samo konstatujem.

Drugim recima - covek je idiot (u izvornom znacenju ovog pojma, da me neko ne shvati pogresno).

Edited by Aion

Tutankamon
Posted (edited)
51 minutes ago, Caligula said:

Tebi nedostaje neka grupa neurona verovatno, ako poredis Lecica sa ovim podguznim muvama.

Svi su isti kad se lobotomiran

Lecic je korumpiranije govno cak i od Cede, samo mu nisu svojevremeno prosle neke kombinacije...taj koji je njega ponovo ubacio u politiku ne zeli dobro opoziciji ni najmanje...

Edited by Tutankamon

Caligula
1 minute ago, Tutankamon said:

Lecic je korumpiranije govno cak i od Cede, samo mu nisu svojevremeno prosle neke kombinacije...taj koji je njega ponovo ubacio u politiku ne zelo dobro opoziciji ni najmanje...

Korumpiranih govana je puna Srbija, od najmanje kancelarije u palanackoj opstini pa navise.

Govorim o razlici izmedju toga i kolaboracije sa ubicama i mafijom. Pitaj Olivera Ivanovica za razliku izmedju Lecica i ovih sa kojima ih je Milosica uporedio. Oh wait

jebote 2019ta i jos se ne kapira

Caligula
42 minutes ago, Milošica said:

Lakše malo.

Jezdić je kreten sa onom homo pričom,ali nije on u podguzna muva fazonu.Dobio je novac i za to je odradio posao,koji i jeste njegov poziv.Isto bi uradio i da ga neko drugi pozove.Čovek je skroz van ovog dnevnopolitičkog fazona

A jes vala, sedeo bi on u busu sa Milanom Radojcicem iza, pojma ne bi imao ko je ovaj, recitovao bi pesmice i virio iz dupeta balavog kleptomana koji ovog mafijasa ne zeli da da zbog ubistva Olivera Ivanovica.

To je kap u moru onoga sto Jezda ne zna, ali zna da stavi pare u dzep.

Milošica

Jebiga brate,to je ovaj drugi deo mog posta....

I naravno da sam u celoj priči na "tvojoj" strani,al kapiram ljude nekad.

radisa

Ne, ne kapiraš, masno su te slagali...

Samo im veruješ, još nisi nakupio dovoljno cinizma, za tvoje dobro se nadam da ni nećeš...

Milošica

Grešiš,ali hvala ti svakako. :D