Jump to content
Singer

Tako je govorio Vulin (topik o uzgoju podguznih muva)

Recommended Posts

iDemo

Ja sam sve ove godine pesimista al' ovi i ovakvi daleko prevazilaze i moja najgora ocekivanja... Duplo.

teacher

u srbiji ima dosta ludaka, ali ovakav ozbiljan ludak se retko sreće... 

akibono

ДБ убацивао кртице у ЈУЛ :lolol::isuse:

prilicno si ti to bukvalno shvatio... dobio je jednu ulogu da igra, i igra je celog zivota - naravno da je JUL bila njihova predstava sa podeljenim karakterima, pocev od 'mama' Mire... 

ionako bi pod 'DB' u slucaju JULa verovatno prikladniji izraz bio 'bezbednosna zajednica' jer su razni bili oko toga aktivni :)

iDemo

prilicno si ti to bukvalno shvatio... dobio je jednu ulogu da igra, i igra je celog zivota - naravno da je JUL bila njihova predstava sa podeljenim karakterima, pocev od 'mama' Mire... 

ionako bi pod 'DB' u slucaju JULa verovatno prikladniji izraz bio 'bezbednosna zajednica' jer su razni bili oko toga aktivni :)

Mis'im kad smo kod DBa, Jula, mama Mire i to - onda se pravilno kaze 'bezbedOnosna zajednica', ne?

Прслин

Ма, јебеш ЈУЛ када имамо СНС.

2n1x5c0.jpg

Vulin je kazao da smatra da je sve u vezi navodnih zloupotreba na konkursu počelo dan nakon što je rekao ko je pustio Vojislava Šešelja i ko ga nije pustio pre četiri godine i ko je, kako je kazao " napravio scenario koji sad vidimo".

- Pre dva meseca sam predvideo šta će se desiti i rekao ko je to uradio, kako sam to rekao počeli su da me proglašavaju nekim ko veruje u teorije zavere pa kad se pokazalo da to nisu teorije onda su krenuli da me naprave nesposobnim ludim, kako god - rekao je Vulin.

teacher

daj, zatvorite ga u ludnicu, jbt. sve mu je gore. 

morgana

vidjecete vi kad vulin nabubri u licu ko onaj ukrajinac

iDemo

Nema on puno prostora da dodatno nabubri...

teacher

Nema on puno prostora da dodatno nabubri...

to ti misliš

Vulin je rekao i da ukoliko se ispostavi da je zloupotreba na konkursu bilo javnost će saznati njihove kvalifikacije ili radno iskustvo i to je, kazao je, dovoljno.

"Ako vam je potrebno da znate da su kvalifikovani, kvalfikacije ste dobili, ako biste da im radite ono što radite meni, ne može, to ćete raditi meni, ja vodim ovo ministarstvo i sva mržnja koju izlivate izlijte je na meni", kazao je Vulin.

Miralem

Грешиш. Он је прототип правог комунисте, не оног из Отписаних и књига Бранка Ћопића, већ СФРЈ полтрона и опортунисте заинтересованог да кроз гомилу фраза и слепу оданост радном народу и великом вођи некако дође до стила живота оних које највише презире - буржуја™. Зато седи на хотелском базену, дотле му мозак добацује. Комуњара 1/1.

e sva sreca pa ce komunisti uskoro da izumru, pa onda takvih vise nece biti.

jebote, ovaj mentol ne ume ni da stoji, vidite kako je raskrecio stopala na akibonovoj slici.

iDemo

e sva sreca pa ce komunisti uskoro da izumru, pa onda takvih vise nece biti.

jebote, ovaj mentol ne ume ni da stoji, vidite kako je raskrecio stopala na akibonovoj slici.

Mozda je madjarski komunista, ono - krive noge k'o Ferenc Pushkash.

morgana

ja uopste ne podrzavam majicu 'hospitalizujte vulina' jer mislim da ona skrece paznju sa majice 'hospitalizujte vucica'

Miralem

e setio sam se- mene vulin podseca najvise na onog kretena iz filma praznik u sarajevu, sto su ga uhapsili na kraju jer je zaklo babu zbog tozla.