Jump to content
Singer

Tako je govorio Vulin (topik o uzgoju podguznih muva)

Recommended Posts

Muwan

Zasto satira?

Zato što nikada nismo imali horor pisce :(

Mada imam utisak da bi i Klajv Barker ovde dobio nervni slom pre nego inspiraciju.

Sludge Factory

ja nekako mislim da se tek zagreva. 

jos nismo videli najbolje poteze.

a odsustvo bilo kakve ideologije mi nekako govori da ipak nije po sredi ludak.

Bilo je ideologije, ali je sad odrastao, sazreo i spoznao. Naravno, u poslednjih 4-5 godina, tokom kojih je bio u blizini svetog bica. 

Verterdegete

Zato što nikada nismo imali horor pisce :(

Mada imam utisak da bi i Klajv Barker ovde dobio nervni slom pre nego inspiraciju.

Jedna njegova prica je zaista inspirsana njegovim putovanjem kroz Srbiju.

dragance

ne sjecam se da sam od ds-a ikad cula ovakve izjave koje kao da daje upravnik privatne fondacije sto vucic i sad vulin potenciraju. ne da je to nesto bitno, samo nisam ocekivala da odnosi sa javnoscu mogu biti bjedniji nego za vrijeme tadica.

Sad ce Hella da poentira, eto ga za 30 minuta najkasnije.

ToniAdams

Jedna njegova prica je zaista inspirsana njegovim putovanjem kroz Srbiju.

In the Hills, the Cities?

Verterdegete

In the Hills, the Cities?

Yup

Caligula

ali "reč stručnjaka"

to je zapravo 1 pobeda. ne znam otkud eu u priči.

64290_10152522318615679_8560743783154486

Koliko treba da budes govno da ovako nesto uradis uz najprizemniju reklamu. Kakav isprdak od dvonosca jbt, jadni izgovor za ljudsko bice.

Muwan

Neverovatna pojava na nasoj estradi zaista, prosto nisam vise ni siguran da je kadar db-a, sve vise naginjem ka misljenju da je stvarno bolesni, ludi entuzijasta.

Da ti odagnam nesigurnost: probaj da izguglaš fotografije dotičnog iz vremena kada je počinjao karijeru u JUL, druga polovina 90ih. Duga i ravna kosica a la Čipi Osvajač, na fotkama uvek i isključivo u rokerki i sa svim mogućim aplikacijama na podlakticama, u intervjuima se obavezno predstavljao kao "roker i komunista" i furao suvi antikapitalizam bez ikakvih nacionalnih odrednica.

Onda to uporedi sa tamnosivom košuljom i crnom kravatom koje su dva apsolutno nepogrešiva indikatora pripadnosti udbaško-žbirovskim strukturama. Plus ultranacionalna agenda i sve ostale odlike današnje srpske kleptokratije. Tipičan primer uspešno obradjenog imbecila koji u zamenu za neke otpatke od privilegija završava bezbednjačkoj ekipi sve što treba.

Host

Најебали сте, комуналци, где год да сте, свака је наша нова генерација тврђа и способнија. :s_c:

The guiding principle of the Order was the Rule of Two, which was developed by Bane through the teachings of Darth Revan's Holocron. Under this new tenet, only two Sith Lords were allowed to exist at any given time; a master and an apprentice. The Rule stipulated that after learning everything the master had to teach, the apprentice would attempt to kill the master and take an apprentice of their own.The intended effect of this rule was to ensure that each successive master would be stronger than the last.

:fantom:

čekmeže

Onda to uporedi sa tamnosivom košuljom i crnom kravatom koje su dva apsolutno nepogrešiva indikatora pripadnosti udbaško-žbirovskim strukturama. Plus ultranacionalna agenda i sve ostale odlike današnje srpske kleptokratije. Tipičan primer uspešno obradjenog imbecila koji u zamenu za neke otpatke od privilegija završava bezbednjačkoj ekipi sve što treba.

Carina baš i nije otpadak.

renne

Ne znam šta se bilo ko čudi, pa pričamo o Aleksandar "topla voda" Vulinu

Smrad

Edited by renne

Caligula

Sad ce Hella da poentira, eto ga za 30 minuta najkasnije.

Zar nije poentirao™ jos 2012te?

Ovo sada je samo zakucavanje  ^_^

Verterdegete

The guiding principle of the Order was the Rule of Two, which was developed by Bane through the teachings of Darth Revan's Holocron. Under this new tenet, only two Sith Lords were allowed to exist at any given time; a master and an apprentice. The Rule stipulated that after learning everything the master had to teach, the apprentice would attempt to kill the master and take an apprentice of their own.The intended effect of this rule was to ensure that each successive master would be stronger than the last.

:fantom:

_42352604_ap_seselj203.jpg

TOMA_NIKOLIC.jpg

aleksandar_vucic_060412.gif

Blankman.jpg

Edited by Verterdegete

Sludge Factory

Da ti odagnam nesigurnost: probaj da izguglaš fotografije dotičnog iz vremena kada je počinjao karijeru u JUL, druga polovina 90ih. Duga i ravna kosica a la Čipi Osvajač, na fotkama uvek i isključivo u rokerki i sa svim mogućim aplikacijama na podlakticama, u intervjuima se obavezno predstavljao kao "roker i komunista" i furao suvi antikapitalizam bez ikakvih nacionalnih odrednica.

Ma znam ja sve to, tj. secam ga se odlicno iako sam bio klinac. Svakako da je on kadar sluzbi, vise se zezam pisuci ovo. Ako nista drugo, druzenje, ili sta je to vec, sa Vucelom je dovoljna stavka u CVju.

Inace, ako se ne varam, Vulinko je ucestvovao i u nekom (polulegalnom) izdavanju Alana Forda i jos nekih stripova (jedino ako to nije neki drugi Aleksandar Vulin) tamo negde, krajem devedesetih pocetkom dvehiljaditih, sto je brzo puklo. Znao sam i da ima roman, Lepota, a sad na cobissu vidim da, pored tog, ima jos dva romana. Nisam citao, no verujem da je divno napisan. 

Muwan

Carina baš i nije otpadak.

Nije ako sav plen ide njemu, što nema šanse da je bio slučaj. Ono, posle te i takve kombine lik (neuspešno) drpa NVO budžete.