Jump to content
Singer

Tako je govorio Vulin (topik o uzgoju podguznih muva)

Recommended Posts

Singer

Dobro, Prasline, samo sam reko...  :(

Opušteno Verte ;) za 10 godina ima da kidaš klince™ pridošlice na forum ko pitbul grane.

Biće ono, samo da ti se Verte ne nakači za vrat... :lol:

Прслин

Што ће бити десет година пре него што сам ја почео то да радим. :) Најебали сте, комуналци, где год да сте, свака је наша нова генерација тврђа и способнија. :s_c:

lep ste odnos vas dvojca razvili, tata i sin :)

Ти си, ћеро, татин син.

gagilija

sve sve, preletanje je vec postalo tako "normalno" pa se ni ne cudim obrtanju curka, crno postaje belo preko noci itd, ali nacin na koji on govori to sto govori(sta god to bilo, pa cak i dobar dan me nervira) je iritantan do zla boga. ja ga se odlicno secam iz devedesetih, i tad ga nisam podnosila, i sad je nepodnosljivost utoliko veca jer je volina dobila ministarsku funkciju i eto odlucuje o nekim stvarima.  retko odvratno ogavno stvorenje koje ceo zivot palamudi i parazitira.

gospa buba

sve sve, preletanje je vec postalo tako "normalno" pa se ni ne cudim obrtanju curka, crno postaje belo preko noci itd, ali nacin na koji on govori to sto govori(sta god to bilo, pa cak i dobar dan me nervira) je iritantan do zla boga. ja ga se odlicno secam iz devedesetih, i tad ga nisam podnosila, i sad je nepodnosljivost utoliko veca jer je volina dobila ministarsku funkciju i eto odlucuje o nekim stvarima.  retko odvratno ogavno stvorenje koje ceo zivot palamudi i parazitira.

ma ja se bojim da tu niko ne odluchuje nishta osim o zgrabi-i-bezi-ekonomiji. i da se chak i tu taj ne pita nishta, nego dosho ferman da se kinta podeli odgovarajuce, pre kraja godine <_<

sve ono shto se zbilja tiche njegovog resora stoji vec mesecima. a realno stoji godinama. stajalo i za vreme dobrog choveka rasima. i onog pre njega. samo se one raznezene gospodje rotiraju po funkcijama, pa shta kojoj zapadne :s_w:

otud i trtenje™ sa retkim bolestima <_<

edip. singeru bozedete, kakav ti je ovo naslov. nije mi dobro :rolf:

Edited by gospa buba

gospa buba

ja to ne smem da gledam -_-

gagilija

bolje nemoj...izaziva ovakvu reakciju

gospa buba

djaba. ne smem ni to ^_^

Fins fleet

Baš mi nešto pade na pamet kako bi bilo prejako da na pdf Politika u 2014. godini imamo zasebne topike o Vučiću, Nikoliću, Šešelju, Vulinu i Slini. Nema tog satiričara koji bi taj momenat mogao da opiše nekim budućim pokolenjima.

Zasto satira?

ToniAdams

jebiga, vidi se da radi, mobitel mu je kancelarija u dzepu, jedan poziv deset soma evra pa ti vidi :fantom:

Sludge Factory

Singeru, nemoj molim te ovakav topik bez ovog videa.

http://www.youtube.com/watch?v=iLtZBGA3ZWU

Izdrzao sam minut ipo, ne mogu vise, mada ima neku melodicnost, ima ritam, zapeva bas lepo. Ima i onaj govor, dal bese na cuvenom Tominom stiropor/strajk gladju mitingu, kad je isto skicao kao prase, mrzi me da trazim po youtubu, a i nije dobro po zdravlje gledati i slusati to. 

Neverovatna pojava na nasoj estradi zaista, prosto nisam vise ni siguran da je kadar db-a, sve vise naginjem ka misljenju da je stvarno bolesni, ludi entuzijasta.

ToniAdams

ja nekako mislim da se tek zagreva. 

jos nismo videli najbolje poteze.

a odsustvo bilo kakve ideologije mi nekako govori da ipak nije po sredi ludak.

morgana

ne sjecam se da sam od ds-a ikad cula ovakve izjave koje kao da daje upravnik privatne fondacije sto vucic i sad vulin potenciraju. ne da je to nesto bitno, samo nisam ocekivala da odnosi sa javnoscu mogu biti bjedniji nego za vrijeme tadica.