Jump to content
Singer

Tako je govorio Vulin (topik o uzgoju podguznih muva)

Recommended Posts

Singer

Valjao bi nam topik gde ćemo na jedno mesto skupiti ovu novu vrstu podguznih muva, vrste koje se progresivno razvija i grana u Srbiji danas, na svim nivoima i u svim sverama i svih onih koji bi da promene svoju te da se u novonastalu upišu. Da ne bi lako slikznuli u zaborav tema će služiti vremenu za podsećanje o svim akterima koji su, svako na svoj način i u svojoj izvedbi, (ne)uspešno zapevali "Uskliknimo s ljubavlju..." velikom vođi, Psiho Labudu.

U svojm povoju, u momentu nastanka topika, vodeći primerak™

1065398_20_14.jpg

(ako moderacija smatra temu previše lajt™ nek je spusti na PZD)

Tale

Za ovakvu temu nemamo ptf

Šumejker-Levi 9

Ko je beše tvrdio da je on Koštuničin vanbračni sin? :D

Прслин

Коштуница сигурно није. :lolol:

Miralem

prvo, on nije nova podguzna muva, vec 1 sa tradicijom jos iz 90ih. drugo, de ces sa njim da otvaras topik pored zivog nese sline.

Ravanelli

ali "reč stručnjaka"

to je zapravo 1 pobeda. ne znam otkud eu u priči.

64290_10152522318615679_8560743783154486

levi

Oni će sad ovo da  ispinuju tako  da je Vulin stao u kraj Nataši Kandić i Soni Biserko i te pare dao za bolenu decu?

Muwan

Baš mi nešto pade na pamet kako bi bilo prejako da na pdf Politika u 2014. godini imamo zasebne topike o Vučiću, Nikoliću, Šešelju, Vulinu i Slini. Nema tog satiričara koji bi taj momenat mogao da opiše nekim budućim pokolenjima.

Singer

prvo, on nije nova podguzna muva, vec 1 sa tradicijom jos iz 90ih. drugo, de ces sa njim da otvaras topik pored zivog nese sline.

Hteo sam sa Nešom Slinom da počnem al ovaj mi se učinio adekvatnijim zbog pređašnjeg iskustva koje se posle toliko godina hibernacije najzad razjarilo™ čemu smo svedoci u poslednje vreme.

Neša Slina nema nikakav kapacitet, pa čan ni taj da se topik zove Tako je govorio Neša Slina :sleep:

Njih dvojca su kao stara škola meets nova škola

Прслин

Hteo sam sa Nešom Slinom da počnem al ovaj mi se učinio adekvatnijim zbog pređašnjeg iskustva koje se posle toliko godina hibernacije najzad razjarilo™ čemu smo svedoci u poslednje vreme.

Neša Slina nema nikakav kapacitet, pa čan ni taj da se topik zove Tako je govorio Neša Slina :sleep:

Njih dvojca su kao stara škola meets nova škola

Тако је слинио Неша :fantom:

Verterdegete

Meni je on u pocetku bio simpatican. Ono kad je terao dugu kosu, koznu jasu, posecivao radnicke proteste i bio poslednji preziveli clan JULa.

I jebi ga. Preokrenu na ovo.

Прслин

Ти си, Вертере, баш клинац. Извини, али не знам како другачије да ти кажем да Шешељ и Вулин не постоје од тренутка када си ти за њих први пут чуо. Шешељ је преварант који је четничку емиграцију израдио за паре и подршку, што је и његов кум Вук Драшковић покушао, а најнеуспешнији од сва три дебеовска пројекта Мирко Јовић ваљда није знао да изађе из земље. Шешељ је прогањао чак и оне грађане Србије који су несрпске националности а борили су се у ратовима на српској страни. На фронт је слао највећи треш од људи који су допринели само хашким оптужницама. Уз себе је везао термин четништва, уз свесрдну подршку комунистичких медија, уништивши шансу да у овој генерацији изађемо из улога које су нам доделили Тито и његова говна. Вулин је комуњарски ретард који је служио Мири Марковић таман како Неша Слина данас служи Вучићу. Чињеница да је био последњи преживели Јуловац га квалификује за ослобађање од војске и помоћ државе која би требало да му обезбеди нужни смештај и старатеља пошто је једини дебил који до тада није скапирао да је Јул фора за кинту и шлихт. У ствари, старатеља је опет добио, а за нужни смештај је попушио сада када су му избили два милиона из џепа. Уз анешу Ђорђевића чини тријумвират лошег укуса и то у најтврђој конкуренцији - Србији деведесетих.

Verterdegete

Dobro, Prasline, samo sam reko...  :(

ToniAdams

lep ste odnos vas dvojca razvili, tata i sin :)