Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Sva sreća pa Vice Srbija u jednom friškom tekstu nije prekršio nijedan član etičkog kodeksa novinara, a ni lekarka koja je pričala za Vice nije prekršila etički kodeks zdravstvenih radnika. :thumbsup:

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

kojoj grupi ljudi se vice.rs pokusava obratiti?

od starta su mi ogavni, ali iznova i iznova podizu lestvicu ogavnosti

 

sta je autor npr ovog teksta zeleo da kaze:

 

https://www.vice.com/rs/article/d38p9q/ovaj-pompejac-koji-masturbira-je-mozda-najtuznija-stvar-na-internetu-danas?utm_source=vicefbsr

 

alal mu kurac ko je skupio vecinu ovih ljudi sto pisu tamo,a  pogotovo onom ko ih placa za to

 

u nikad masovnijoj produkciji raznog smeca po netu ipak je na jednom tesku naci ovoliku kolicinu manjka talenta i zelje za pisanjem

kao da se na lutriji izvlace najgluplje moguce teme za obradu, onda se izvuce nekoliko osoba bez mrve talenta za pisanjem, a poslednji filter je nedostatak zelje kod potencijalnog autora da obradi datu temu

Link to comment

kojoj grupi ljudi se vice.rs pokusava obratiti?

od starta su mi ogavni, ali iznova i iznova podizu lestvicu ogavnosti

 

sta je autor npr ovog teksta zeleo da kaze:

 

https://www.vice.com/rs/article/d38p9q/ovaj-pompejac-koji-masturbira-je-mozda-najtuznija-stvar-na-internetu-danas?utm_source=vicefbsr

 

alal mu kurac ko je skupio vecinu ovih ljudi sto pisu tamo,a pogotovo onom ko ih placa za to

 

u nikad masovnijoj produkciji raznog smeca po netu ipak je na jednom tesku naci ovoliku kolicinu manjka talenta i zelje za pisanjem

kao da se na lutriji izvlace najgluplje moguce teme za obradu, onda se izvuce nekoliko osoba bez mrve talenta za pisanjem, a poslednji filter je nedostatak zelje kod potencijalnog autora da obradi datu temu

Ja sam njima zaista dao svaku šansu, ali zaista katastrofa su...

Čak i u temama koje su dobro odabrane, kako tekst/emisija odmiče to se raspada...

Kao da nema ko da usmeri autore, da im vrati na doradu, pokaže šta nije valjalo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...