Jump to content
IGNORED

Lako li je dobiti drazvljanstvo?


iDemo

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    18

  • iDemo

    17

  • ObiW

    11

  • cyberwor/L/d

    11

Top Posters In This Topic

Ccc, kakav ležeran stav. Ima da poljubiš kufertu pre slanja. angry.gif
Ajd? kad kazes! Poljubicu (ma izljubicu) pasos kad mi stigne.P.S. Kaze i ovaj moj da sam najnemarnija po tim pitanjima u citavoj kraljevini :)
Link to comment

Nego sad? kad me krenulo ... kako li se dobija drzavljanstvo u Dominikanskoj Republici? :lol: Ja u odbranu svog nemara kazem da je to psiholoske prirode. Mislis se, posto je lako dobiti onda ne zuris nego mislis po principu lako cemo ...

Link to comment
Nego sad? kad me krenulo ... kako li se dobija drzavljanstvo u Dominikanskoj Republici? :lol:
Ne znam, ali znam da ti kazem kako se dobija tropski grip. Znam osobu koja se vratila odande pre nekoliko dana i sad ne moze da izadje iz kreveta. ...Nego, Jag vil leeeeeva, jag vil doe (nemam ovde tackice) i Nooooooooordeeeeeen. Ja jag vil leeeevaaaa jag vil doe i Noooooooooo-rdeeeeeeeeen.
Link to comment
Nego, Jag vil leeeeeva, jag vil doe (nemam ovde tackice) i Nooooooooordeeeeeen. Ja jag vil leeeevaaaa jag vil doe i Noooooooooo-rdeeeeeeeeen.
Ah, suze mi krenu od miloste kad himna krene :Hail: Ja sam bre u dubini duse kvalikifovana za drzavljanstvo kraljevine mi Svedske. Kakvi testovi, kakvi bakraci ... na dusu sam svoju kraljevinu privila :lol: Edited by cyberwor/L/d
Link to comment

Dominikanska Republika je (pre nekih 10ak godina - ne znam sada) bila jedna od onih zemalja koje su preporucivali sa "dajte 30-40k $US i dobicete pasosh s kojim mozete u UK/EU"... Dobra vremena. Ono "passport heaven".

Link to comment
Da te utesim? Necu da glasam jer sam slabo u toku sa politickom situacijom u otadzbini mi.
Shvatam, zezam se. Vidiš da sam i ja preskočio topike o izborima, ne mešam se, poslednji put sam glasao početkom decembra 92, a krajem decembra 92 sam otišao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...