Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

kad kazete profi jel mislite na to da li je perpetrator neko sa odredjenim stazom u tom "poslu" ili pak mislite na to da li je ovo sto je uradjeno uradjeno po "standardima struke"?

posto moze biti da je gari profesionalac koji je imao los dan

eto, mojih pet centi, da doprinesem ovoj sjajnoj diskusiji

• Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• wall

20

• boshoku

34

pa dobro zanesu se ljudi :unsure:

samo da primetim, privatna, nebogata lica se obichno nastrijeljuju u okviru porodice, ono, shuraci, pashe, snajke, dede :(. eventualno prvi komshiluk...

Edited by gospa buba

pa dobro zanesu se ljudi :unsure:

samo da primetim, privatna, nebogata lica se obichno nastrijeljuju u okviru porodice, ono, shuraci, pashe, snajke, dede :(

Tu streljanje i uopste vatreno oruzje nije alat: u skladu sa narodnom tradicijom sekira je pod 1, kolac je takodje popularan, dalje idu razni oleanderi, mislim cajevi, misomori, zive sode...

Tu streljanje i uopste vatreno oruzje nije alat: u skladu sa narodnom tradicijom sekira je pod 1, kolac je takodje popularan, dalje idu razni oleanderi, mislim cajevi, misomori, zive sode...

pa (i) to. ali u okviru mikrosredine. sirotinja zna svoje mesto...

Edited by gospa buba

Nemoguce je poverovati da ovo nije bio profesionalac. Ne ide bilo ko da puca na glavnog tajkuna u drzavi. Jednostavno je omanuo. Nema sumnje da je pokusao da ga ubije, a ne da ga zaplasi i sl., jer ga je sa tri metka pogodio (a ispalio ja valjda jos dva), a vozac je ocigledno sprecio overu.

Ovaj atentat nekako stavlja tacku na dilemu, da li smo u 90im ili nismo. Dinar na istorijskom minimumu, Seselj luduje, pa onda ovo danas.

Sad rekose sest caura... Ovaj se bas ispromasivao.

Edited by Gricko

Ovaj atentat nekako stavlja tacku na dilemu, da li smo u 90im ili nismo. Dinar na istorijskom minimumu, Seselj luduje, pa onda ovo danas.

Na istorijskom minimumu ako istorija postoji od 1994.

• Create New...