Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

Jbg, ja znam™ profi čoveka, koji ima više od 10 egzekucija, ali je jednom promaišio... Ispucao je 5 meaka u čoveka i ovaj je preživeo... Nije stigao da ga overi...

thTuxmaffieu.png

• Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• boshoku

34

• wall

20

kud u maglu Simoviću

Pa ni u vojsci se ne puca da se "ubije" nego da se neutrališe neprijateljska živa sila :D

kako gde. mene učilo, na karauli, da ako se puca, puca se u noge.

:huh:

Edited by kud u maglu Simoviću

Sve hitmeni na forumu, nema šta.

Pa ako mene pitaš za "neke" likove bih bio manje tužan da čujem da je došlo do primene metode brata gospodina Rajkovića...

Samo da podsetim, Radulović je pred smrt ostavio svedočenje u policiji od 80 strana o privatizaciji C marketa. Pravnici kažu da je to svedočenje validno i da se može upotrebiti na sudu bez obzira što je svedok umro. 

Edited by slow

Samo da podsetim, Radulović je pred smrt ostavio svedočenje u policiji od 80 strana o privatizaciji C marketa. Pravnici kažu da je to svedočenje validno i da se može upotrebiti na sudu bez obzira što je svedok umro. 

Ma daj, hoćeš da mi kažeš da u Srbiji može da se desi da neko neodgovorno postupi sa takvim materijalom... 

Ne mora da se neko domogne materijala, dovoljno je da je Radulović sve ispričao i da su to tajkuni čuli preko medija. Verujem da su se mnoge crvene lampice tada popalile i da je nastala neka vrsta panike. Naravno, ovo je samo špekulacija, Beko je veliki mag ''biznisa'', ko zna kome je sve stao na žulj...

Edited by slow

Ne mora da se neko domogne materijala, dovoljno je da je Radulović sve ispričao i da su to tajkuni čuli preko medija. Verujem da su se mnoge crvene lampice tada popalile i da je nastala neka vrsta panike. Naravno, ovo je samo špekulacija, Beko je veliki mag ''biznisa'', ko zna kome je sve stao na žulj...

da...

a evo, neočekivano, i nečeg pametnog u medijima...

"Bogati ljudi završe na ovakav način, gubitak i dobitak su ovde neregularni. Srpsko duštvo i elita nisu uspeli da naprave normalne uslove", rekao je Prelević.

Pogledajte samo ekipu koja se našla pred Urgentnim centrom: Vučelić, Čeda Jovanović, Manojlo Vukotić...Toplica Spasojević, Kostić... tajkuni, političari, mediji...

Beko je čovek koji najviše zna u Srbiji. Ubedljivo.

Edited by slow
  • Create New...