Jump to content
Sign in to follow this  
Muwan

Atentat na Milana Beka

Recommended Posts

fritifrut

nedavno bio jedan metak u stomak

rasturio venu i nisu uspeli da ga sastave

a beko, nemam sta reci

JozoMujica

u jbt, jel ovo sigurno tacno?

Apsolutno, moj blizak srodnik je učestvovao u operaciji pripreme "povređenih" za medije. A i oni su posle pričali o tome, nije to bila nikakva tajna.

Edited by JozoMujica

kud u maglu Simoviću

a možda ima veze sa zavičajem

deluje da pokušaj nije delo vrhunskog profesionalca, možda je i delo nekoga ko se osetio zavrnutim za lovu

edit

tipa usamljeni lovac

Edited by kud u maglu Simoviću

Dionysos

Mosad je to radio. Koristili su beretu 6.35 mm, laka za skrivanje, nije ti potreban top, mali trzaj, nekoliko hitaca iz blizine i bjeg skuterom.

одакле ти ово, гледао сам неке документарце о мосаду где су говорили бивши асасинатори, колико се сећам, најчешће су или коришћене бомбе или хитац или 20 у главу и тело, али у главу обавезно... у суштини пуцање у стомак нема високу стопу смртности, али изузетно боли

yolo

ma sigurno je usamljeni lovac, gde zivite. kada je ijedno ubistvo u srbiji nivoa veceg od ulicnog kriminala bilo takvo. pogotovo na drugog  ili treceg (svejedno) najbogatijeg coveka u zemlji.

pucanje u stomak je da prezivi ali da preda deo imperije. ako to ne uradi, bice macji kasalj da ga dokrajce a da imovinu prepise njegova zena.

ostao je canetu duzan ogromne pare, sada je cane u srbiji domaci i to je to.

April

Sumnjam da je u pitanju neko kome je on dužan. Pre će biti neko ko duguje njemu.

Harry D'Amour

pvava mistevija. 

nautilus

одакле ти ово, гледао сам неке документарце о мосаду где су говорили бивши асасинатори, колико се сећам, најчешће су или коришћене бомбе или хитац или 20 у главу и тело, али у главу обавезно... у суштини пуцање у стомак нема високу стопу смртности, али изузетно боли

Ubistva u Parizu i u liftu u Italiji nakon Minhena. Ne znam da li su ih overili u glavu, ali su likove izresetali malim kalibrom.

Isto tako, vojni snajperisti gadjaju torzo. Ali je to druga prica.

Muwan

deluje da pokušaj nije delo vrhunskog profesionalca, možda je i delo nekoga ko se osetio zavrnutim za lovu

edit

tipa usamljeni lovac

Na metu reda veličine Milana Beka ne šalju se amateri niti će je juriti usamljeni lovci.

kud u maglu Simoviću

pucanje u stomak je da prezivi ali da preda deo imperije. ako to ne uradi, bice macji kasalj da ga dokrajce a da imovinu prepise njegova zena.

malo nategnuta teorija, al ajde nije da nema osnova. nego™ profi izvršitelj koji od 6 metaka pogodi 3 sa par metara razdaljine, meni ovo govori samo da je u pitanju neko ko je pištolj držao manje od deset puta u životu.

Friend

Bilo bi interesantno da uhvate atentatora.

Кристофер Лумумбо

koliko teorija, sunce ti jebem :D

radisa

malo nategnuta teorija, al ajde nije da nema osnova. nego™ profi izvršitelj koji od 6 metaka pogodi 3 sa par metara razdaljine, meni ovo govori samo da je u pitanju neko ko je pištolj držao manje od deset puta u životu.

Jbg, ja znam™ profi čoveka, koji ima više od 10 egzekucija, ali je jednom promaišio... Ispucao je 5 meaka u čoveka i ovaj je preživeo... Nije stigao da ga overi...

nautilus

Bilo bi interesantno da uhvate atentatora.

Živog? Taj će pričati taman onoliko koliko i Legija i Zveki.

wall

Ovaj, aj ne zajebajite s teorijom da je trebao biti upozoren s dva-tri metka u stomak.

Besmisleno je.

Sign in to follow this  

• Create New...